İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WING Coin Nedir? | Wing Finance Nedir? | Wing Coin Bilgileri

Wing, çeşitli DeFi ürünleri arasında zincirler arası işbirliğine dayalı etkileşimleri desteklemek için merkezi olmayan bir finans platformudur. Platformun merkezi olmayan yönetişim modelini birleştiren Wing tarafından sunulan risk kontrol mekanizması, borçlular, alacaklılar ve garantörler arasında sağlıklı ve iyi huylu bir ilişkiyi teşvik ederek platformda daha geniş bir DeFi planı yelpazesinin uygulanmasına izin verir ve böylece kullanıcılara daha fazla kaliteli DeFi ürünü sunar.

Wing, Wing platformundaki DeFi kredi ürünlerine güçlü bir destek olarak yenilikçi bir kredi değerleme modülünü sergiledi.

Proje, büyük teminatlara olan ihtiyacı ortadan kaldıran bir kredi değerlendirme modülü aracılığıyla kripto kredi hizmetlerini daha kapsayıcı hale getirmeyi amaçlıyor. Wing Finance, kullanıcıların karar verme, ürün tasarımı ve operasyonlarında yer almasına olanak tanıyan merkezi olmayan özerk bir organizasyondur.

Wing’in Kurucuları Kimdir?

Wing, Ontology ekibi tarafından geliştirilen ve işletilen kredi tabanlı zincirler arası DeFi platformudur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Wing’in benzersiz bir özelliği, kullanıcıların blok zinciri ile önceden bilgi sahibi olmadan veya etkileşime girmeden bile bir DAO teklifi oluşturmasına veya platformda yatırımcı olmasına izin vermesidir. Wing, proje geliştiricilerine teklif sunduklarında kitle fonlaması alma şansı sunuyor. Yatırımcılar, karar verme sürecine katkıda bulunma ve karşılığında akıllı sözleşmeler yoluyla gelecekteki karlardan pay alma fırsatına sahiptir.

WING Coin Nedir?

WING, Wing Finance’in yönetim simgesidir. WING, WING İyileştirme Önerilerinin (WIP’ler) oylanması ve sonucunu belirlemek için kullanılır. WING, protokole/tedarikçilere güvenlik/sigorta sağlamak için Wing’in Sigorta havuzuna da yatırılabilir. Stakerler protokolden staking ödülleri kazanabilirler.

Belirteçler ve yönetişim ile ilgili bilgiler Wing’in Beyaz Kitap ve Yönetişim Referansında bulunabilir . Yönetim forumumuzdaki tartışmaya katılabilirsiniz.

WING Coin Bilgileri

WING Coin Nasıl Alınır?

WING  ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Binance, Hotbit, CoinEx, Hoo, ZT, OKX ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, WING ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla WING coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...