İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WRT Coin Nedir? | WingRiders Nedir? | WRT Coin Bilgileri

WingRiders, ana zincirde canlı Cardano eUTxO modelinin üstünde bir Otomatik piyasa yapıcı (AMM) merkezi olmayan borsadır (DEX). Projenin kod tabanı, başlangıcından itibaren Cardano alanında en çok saygı duyulan geliştiricilerden biri olan VacuumLabs tarafından desteklenmektedir. 

WRT Coin Nedir?

WRT token sahipleri, Merkezi Olmayan Otonom Organizasyondaki (DAO) oy hakları aracılığıyla WingRiders’ın geleceğini şekillendiriyor. WingRiders’ın vizyonu her zaman, WRT jetonunu bir bütün olarak mümkün kılan yönetişim ve fayda mekanizması olarak kullanarak, topluluğa fayda sağlamak için topluluk tarafından yönetilen tam teşekküllü bir DAO olmak olmuştur.

WRT belirteci avantajları ve yardımcı programı

Bir WRT sahibi olarak, projenin gelişimi için önemli kararlarla ilgili oylama sürecine katılabilirsiniz. DAO üyeleri, çeşitli değişiklikler önerebilir ve hatta yönetişim belirtecinin oy gücünü değiştirebilir.

Özellik yönetimi oylamaları:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Platformun protokol parametreleri,
  • Daha sonra hangi özelliklerin ekleneceği,
  • Modüler akıllı sözleşmeleri yükseltme,
  • Platformun ücret parametreleri,
  • Ödül tahsisleri de dahil olmak üzere hangi çiftliklerin etkinleştirileceğini seçmek.

WRT jetonunun sabit bir arzı vardır, bu nedenle doğası gereği deflasyonisttir. Kıtlık kendi başına token için bir talep yaratır.

WRT Coin Bilgileri

WRT Coin Nasıl Alınır?

WRT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, WRT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla WRT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...