İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WRT Coin Nedir? | WingRiders Nedir? | WRT Coin Bilgileri

WingRiders, ana zincirde canlı Cardano eUTxO modelinin üstünde bir Otomatik piyasa yapıcı (AMM) merkezi olmayan borsadır (DEX). Projenin kod tabanı, başlangıcından itibaren Cardano alanında en çok saygı duyulan geliştiricilerden biri olan VacuumLabs tarafından desteklenmektedir. 

WRT Coin Nedir?

WRT token sahipleri, Merkezi Olmayan Otonom Organizasyondaki (DAO) oy hakları aracılığıyla WingRiders’ın geleceğini şekillendiriyor. WingRiders’ın vizyonu her zaman, WRT jetonunu bir bütün olarak mümkün kılan yönetişim ve fayda mekanizması olarak kullanarak, topluluğa fayda sağlamak için topluluk tarafından yönetilen tam teşekküllü bir DAO olmak olmuştur.

WRT belirteci avantajları ve yardımcı programı

Bir WRT sahibi olarak, projenin gelişimi için önemli kararlarla ilgili oylama sürecine katılabilirsiniz. DAO üyeleri, çeşitli değişiklikler önerebilir ve hatta yönetişim belirtecinin oy gücünü değiştirebilir.

Özellik yönetimi oylamaları:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Platformun protokol parametreleri,
  • Daha sonra hangi özelliklerin ekleneceği,
  • Modüler akıllı sözleşmeleri yükseltme,
  • Platformun ücret parametreleri,
  • Ödül tahsisleri de dahil olmak üzere hangi çiftliklerin etkinleştirileceğini seçmek.

WRT jetonunun sabit bir arzı vardır, bu nedenle doğası gereği deflasyonisttir. Kıtlık kendi başına token için bir talep yaratır.

WRT Coin Bilgileri

WRT Coin Nasıl Alınır?

WRT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, WRT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla WRT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...