İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WWY Coin Nedir? | WeWay Nedir? | WWY Coin Hakkında Bilgiler

WeWay, içerik oluşturucular, ünlüler ve hayranları için çok zincirli bir belirteç ve NFT Marketplace ile bir eğlence ekosistemidir. WeWay, türünün ilk örneği Influencer Metaverse’i oluşturmayı hedefliyor ve halihazırda Deneyimler, Kaynak Yaratma, Akış ve Özel Üye Kulüpleri ve Oylama mekanizmaları sağlıyor. 

Kullanıcılar, görevlere katılarak, içerik oluşturma sürecine katılarak, NFT’lerini bilet, sanat eseri, gelir payları veya başka şekillerde satın alarak, tutarak ve yeniden satarak en sevdikleri ünlülerle etkileşime girebilir. WeWay bir meta veri deposuna doğru genişliyor ve sanal turizm, sanat galerileri, dijital moda, müzayedeler, geliştiriciler için araç takımları, arsa sahibi olma/satma/kiralama/kiralama ekleyerek 2022’nin 4. çeyreğinde piyasaya sürmeyi planlıyor.

WeWay Platformunun CEO’su ve kurucu ortaklarından biri olan Fuad Fatullaev, aynı zamanda EHOLD’un (WeWay’in ana şirketi) CPO’su olarak görev yapıyor.

Yaratıcı Ekonomi için Web 3.0 Ekosistemi:

  • WeWay Academy: Çok çeşitli blok zinciri, kripto ve Web 3.0 ile ilgili kurslar, web seminerleri ve atölye çalışmaları içeren Learn2Earn dijital platformu.
  • NFT Pazar Yeri: Çok zincirli NFT’ler, deneyimler ve metaverse giyilebilir pazar yeri. 
  • WeWay City Metaverse: Yaratıcı ve Marka merkezli fütüristik dijital alan. 
  • WeWay Kazanmak için Taşı oyunu: Kullanıcıların rutin sanal etkinliklere katılırken pasif gelir elde etmelerine izin verin.
  • IDO Launchpad: İçerik oluşturucular tarafından desteklenen başarılı projelerin yürütülmesine yardımcı olmak için tescilli fırlatma paneli.

WWY Coin Nedir?

WWY Token, WeWay Hizmetlerine erişmek ve bunları kullanmak için tasarlanmış ve uygulama içi kullanılması amaçlanan işlevsel bir yardımcı program belirtecidir.

WeWay Token, herhangi bir kar, gelir, ödeme alma hakkı vermez, WeWay’den veya bağlı kuruluşlarından iadeler, temettüler veya dijital olması amaçlanmamıştır.

WWY maksimum az miktarı 10.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

WWY Coin Nasıl Alınır?

WWY token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Faith Tribe, web3 ekonomisindeki bağımsız yaratıcıları güçlendiren ve ödüllendiren, işbirlikçi bir açık kaynaklı moda tasarım platformudur. Ortak moda kavramına öncülük eden ve dünyanın en etkili...

Kripto Para

OliveCash , Avalanche, Binance Smart Chain, Fantom ve Polygon zincirleri üzerinde çalışan çok zincirli bir Verim Çiftçiliği projesidir. OliveCash sadece Meme Coins Launchpad değildir...

Kripto Para

FreshCut, içerik oluşturucular ve hayranlar için bir web3 oyun içerik platformu ve topluluğudur. ERC-20/Polygon topluluk simgemiz FreshCut Diamonds (FCD), topluluğun potansiyelini açığa çıkaracak ve daha...

Kripto Para

Wonderman Nation, Axie Infinity’nin ekosistemini, Final Fantasy’nin savaş mekaniğini ve daha önce hiç görmediğiniz bir Play to Earn oyunu için CryptoKitties’in üremesini bir araya...