İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WWY Coin Nedir? | WeWay Nedir? | WWY Coin Hakkında Bilgiler

WeWay, içerik oluşturucular, ünlüler ve hayranları için çok zincirli bir belirteç ve NFT Marketplace ile bir eğlence ekosistemidir. WeWay, türünün ilk örneği Influencer Metaverse’i oluşturmayı hedefliyor ve halihazırda Deneyimler, Kaynak Yaratma, Akış ve Özel Üye Kulüpleri ve Oylama mekanizmaları sağlıyor. 

Kullanıcılar, görevlere katılarak, içerik oluşturma sürecine katılarak, NFT’lerini bilet, sanat eseri, gelir payları veya başka şekillerde satın alarak, tutarak ve yeniden satarak en sevdikleri ünlülerle etkileşime girebilir. WeWay bir meta veri deposuna doğru genişliyor ve sanal turizm, sanat galerileri, dijital moda, müzayedeler, geliştiriciler için araç takımları, arsa sahibi olma/satma/kiralama/kiralama ekleyerek 2022’nin 4. çeyreğinde piyasaya sürmeyi planlıyor.

WeWay Platformunun CEO’su ve kurucu ortaklarından biri olan Fuad Fatullaev, aynı zamanda EHOLD’un (WeWay’in ana şirketi) CPO’su olarak görev yapıyor.

Yaratıcı Ekonomi için Web 3.0 Ekosistemi:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • WeWay Academy: Çok çeşitli blok zinciri, kripto ve Web 3.0 ile ilgili kurslar, web seminerleri ve atölye çalışmaları içeren Learn2Earn dijital platformu.
  • NFT Pazar Yeri: Çok zincirli NFT’ler, deneyimler ve metaverse giyilebilir pazar yeri. 
  • WeWay City Metaverse: Yaratıcı ve Marka merkezli fütüristik dijital alan. 
  • WeWay Kazanmak için Taşı oyunu: Kullanıcıların rutin sanal etkinliklere katılırken pasif gelir elde etmelerine izin verin.
  • IDO Launchpad: İçerik oluşturucular tarafından desteklenen başarılı projelerin yürütülmesine yardımcı olmak için tescilli fırlatma paneli.

WWY Coin Nedir?

WWY Token, WeWay Hizmetlerine erişmek ve bunları kullanmak için tasarlanmış ve uygulama içi kullanılması amaçlanan işlevsel bir yardımcı program belirtecidir.

WeWay Token, herhangi bir kar, gelir, ödeme alma hakkı vermez, WeWay’den veya bağlı kuruluşlarından iadeler, temettüler veya dijital olması amaçlanmamıştır.

WWY maksimum az miktarı 10.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

WWY Coin Bilgileri

WWY Coin Nasıl Alınır?

WWY ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Phemex, MEXC, LBank ve Huobi’dir. İşlem çiftleri, WWY ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla WWY coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...