İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Xiaomi Sesli Ekran Kaydı Nasıl Yapılır?

Xiaomi telefonlarda kısa süre önce gelen güncelleme ile ekran görüntüsü kayıt edilirken aynı zamanda ses kayıt edilebiliyor. Yani Xiaomi telefonunuzda online oyun oynarken ekran ve ses kaydı yapabilirsiniz. Xiaomi sesli ekran kaydı yaparken sistem tarafından iki seçenek sunuluyor. Sistem sesi yada mikrofon sesi kaydedebiliyorsunuz. Peki Xiaomi sesli ekran kaydı nasıl yapılır?

Telefonlarda online oyun oynayanların sayısının hızla artması ve yayıncıların bu tarafa ağırlık vermesi ile Xiaomi gibi bir çok teknoloji devi ekran kaydı özelliğini kullanıma sundu. Xiaomi telefonlarda ekran kaydı özelliği diğer telefonlara göre biraz daha pratik ve kullanışlı görünüyor.

Xiaomi Sesli Ekran Kaydı Nasıl Yapılır?

→ Telefonunuzda üst menü araçlar bölümünü açın

Ekran Kaydedici seçeneğine basılı tutun

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Açılan ekranda sağ köşedeki Ayarlar butonuna tıklayın

Ses Kaynağı sekmesinde Mikrofon seçeneğini seçin

Ayarları uyguladıktan sonra mikrofon sesi ile ekran video kaydı yapabilirsiniz. Xiaomi şimdilik ekran videosu çekiminde sistem sesi yada mikrofon seçeneklerinden birine izin veriyor. Her iki sesi kaydetmek için yardımcı bir uygulama kullanmanız gerekebilir.

  • Xiaomi ekran kaydedici ses kaydetmiyor
  • Xiaomi ekran kaydedici ses sorunu
  • Xiaomi ekran kaydedici sistem sesleri

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar