İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

XProfile Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Xprofile, son bir haftadır App Store’da en çok indirilen uygulama olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Xprofile uygulaması temelinde sosyal medya uygulamaları ile alakalı kullanıcılara istatistikler vererek profilleri hakkındaki bilinmeyenleri keşfetmelerini sağlar. Uygulamanın analitiği, katılım oranları, ortalama beğeniler ve kullanıcı profilleri için takipçi oranları gibi profil eğilimlerini hesaplayarak tek bir elden görüntülemenizi sağlar.

Xprofile ücretsiz olarak bir çok özelliği tüm kullanıcılarına sunuyor. Xprofile ücretsiz sürümü, kullanıcılara kimler tarafından takip edildikleri, karşı takipte olmayan kullanıcılar gibi bir çok özelliği sunuyor. 

Xprofile Gold üyeliği, kullanıcılara hikaye detayları, etkileşim sonrası veriler ve daha pek çok gelişmiş veri imkanı sunuyor. Xprofile Gold aboneleri, kullanıcıların sosyal medyadaki hareketleriyle ilgili bildirimleri izleme ve alma gibi premium özellikleride barındırıyor.

Xprofile uyguşaması şuan için beş dilde destek veriyor. İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Arapça, Fransızca ve Türkçe.

Xprofile Gold abonelik fiyatı 4.99 USD / ay’dan başlıyor ve bir hafta, bir ay, 3 ay, 6 ay ve 12 ay paketleri mevcut. Xprofile abonelik iptali, aktif abonelik süresi boyunca mümkün değildir. Xprofile Gold’u seçmezseniz, Xprofile’u ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz. Aboneliklerde otomatik yenileme mevcut sürenin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir. Bu yüzden Xprofile uygulama aboneliğini iptal etmek istiyorsanız aboneliğin son tarihten 24 saat önce iptal etmelisiniz.

Bu noktada çok önemli bir bilgilendirme yapalım. Xprofile ücretsiz aboneliği seçtiyseniz deneme süresi sonrasında otomatik olarak ücretli bir aboneliğe yenilenir.  Ücretsiz deneme sürümünüzü otomatik yenilemeyi satın aldıktan sonra Hesap Ayarlarınızda iptal edebilir veya yönetebilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra sosyal medya hesabınızı bağlayarak verilerin toplanmasını sağlayabilirsiniz. Her etkileşimden sonra uygulamadaki verilerin sürekli değiştiğini göreceksiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. M k

    Mayıs 16, 2020 at 9:30 pm

    Xprofile indirdim İnstagrama giremiyorum artık neden olabilir..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar