İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Yeni Bir Supercell Oyunu: Brawl Stars

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Supercell yeni bir oyun ile yine sahnedeki yerini aldı. Clash Royale ve Clash of Clans oyunları ile mobil dünyanın en büyük isimlerinden biri hâline gelen Supercell, yeni çıkardığı Brawl Stars ile Google Play ve App Store üzerinde popüler olmayı planlıyor. Çok oyunculu bir nişancı oyunu olan Brawl Stars, iki takımın karşı karşıya geldiği 3 dakika süren maçlardan oluşuyor. Oyunda Supercell’in diğer oyunlarında olduğu gibi çizgi film benzeri karakterler bulunuyor.

Çıkışını yapmadan önce ufak bir kullanıcı grubu tarafından test edilen oyun şu anda Google Play üzerinde oldukça popüler durumda. Supercell 14 Kasım’da oyun için ön kayıtları açtığında toplam 10 milyon kişi ön kayıt oluşturmuştu.

Oyun doğası itibariyle hırslı bir yapıya sahip. Fornite gibi oyunlardan sonra insanların çok-oyunculu kavramı oldukça değiştiğinden dolayı Supercell de bu duruma uyum sağlamayı amaçlıyor. Oyundaki 3 vs. 3 savaşlar ile benzer bir sosyal strateji benimseniyor.

İki takım için de simetrik olan haritanın ortasında elmas üreten bir platform bulunuyor. İki takımın amacı ortada üretilen elmasları toplamak ve bu sırada karşı takımın oyuncuları ile mücadele vermek. Oyunda ilerledikçe karakterinizin seviyesini arttırmak ve yeni karakterleri açmak mümkün. Karakterlerin normal atış ile birlikte bir de süper gücü bulunuyor.

Brawl Starts şu anda Google Play’de Türkiye için ücretsiz en popüler oyunlar sekmesi altında en üst sırada bulunuyor. Brawl Stars’ı App Store veya Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar