İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Yeni Bir Supercell Oyunu: Brawl Stars

Supercell yeni bir oyun ile yine sahnedeki yerini aldı. Clash Royale ve Clash of Clans oyunları ile mobil dünyanın en büyük isimlerinden biri hâline gelen Supercell, yeni çıkardığı Brawl Stars ile Google Play ve App Store üzerinde popüler olmayı planlıyor. Çok oyunculu bir nişancı oyunu olan Brawl Stars, iki takımın karşı karşıya geldiği 3 dakika süren maçlardan oluşuyor. Oyunda Supercell’in diğer oyunlarında olduğu gibi çizgi film benzeri karakterler bulunuyor.

Çıkışını yapmadan önce ufak bir kullanıcı grubu tarafından test edilen oyun şu anda Google Play üzerinde oldukça popüler durumda. Supercell 14 Kasım’da oyun için ön kayıtları açtığında toplam 10 milyon kişi ön kayıt oluşturmuştu.

Oyun doğası itibariyle hırslı bir yapıya sahip. Fornite gibi oyunlardan sonra insanların çok-oyunculu kavramı oldukça değiştiğinden dolayı Supercell de bu duruma uyum sağlamayı amaçlıyor. Oyundaki 3 vs. 3 savaşlar ile benzer bir sosyal strateji benimseniyor.

İki takım için de simetrik olan haritanın ortasında elmas üreten bir platform bulunuyor. İki takımın amacı ortada üretilen elmasları toplamak ve bu sırada karşı takımın oyuncuları ile mücadele vermek. Oyunda ilerledikçe karakterinizin seviyesini arttırmak ve yeni karakterleri açmak mümkün. Karakterlerin normal atış ile birlikte bir de süper gücü bulunuyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Brawl Starts şu anda Google Play’de Türkiye için ücretsiz en popüler oyunlar sekmesi altında en üst sırada bulunuyor. Brawl Stars’ı App Store veya Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar