İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

YIN Coin Nedir? YIN Finance Nedir? | Yorum | Haber

YIN Finance hakkında bazı temel bilgileri bu makalemizde sizlere aktaracağız.

YIN belirteci, yerel platformun resmi belirtecidir ve sahiplerinin DAO yönetimine katılmasına ve ayrıca YIN kullanıcılarının sahip olduğu kaldıraç miktarını belirlemesine olanak tanır.

YIN Coin Nedir?

YIN Finance, kullanıcıların etkin yüksek getirili likidite yönetimi elde etmek için projenin çeşitli stratejilerine abone olmalarını sağlayan çok stratejili bir NFT likidite yönetimi platformudur. YIN Finance, farklı kamu zincirlerinde ve merkezi olmayan borsalarda proaktif likidite yönetimi hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır. YIN coin, platformun yerel belirtecidir.

Şu anda YIN Finance, Ethereum’da konuşlandırılıyor ve yakında Polygon ve Solana’da konuşlandırılacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

YIN Coin Kullanımı

  • Kullanıcılar, YIN Stake Pool’da stake yaparak, platform ücretlerinden elde ettikleri karları paylaşabilirler.
  • YIN token sahipleri, DAO’nun yönetimine katılarak mevcut projeleri doğrudan yönetebilir ve yeni desteklenen varlıklara karar verebilir.
  • Kaldıraçlı likidite havuzundaki tasfiyeden elde edilen kazançlar da dağıtılacaktır.
  • Strateji sağlayıcıların CHI oluşturmak için YIN harcaması gerekir.

YIN Finance belirteci maksimum arz miktarı 100.000.000 YIN token’dir.

YIN Coin Bilgileri

YIN Coin Nasıl Alınır?

YIN ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, ZT ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, YIN ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla YIN coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...