İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Yome Live Nedir? Nasıl Kullanılır?

Yome Live Nedir?

Yome Live , Huya PTE firması tarafından geliştirilen küresel bir eğlence akış yayını ve arkadaş edinme platformudur. Huya firması bir çok konuda eğlenceli içerikler üreten yayıncılar ile yüksek çözünürlüklü , akıcı ve zengin içerikli bir video akış hizmeti sunmayı hedefliyor.

Tüm kullanıcıların 7/24 aktif olarak yayın yapabilecekleri bu platform özellikle yayın yapan kişilerin müzik tercihleri , görünümleri ve aktiviteleri ile son zamanların ilgi odağı halinde.

Gerçek Zamanlı Yayın Akışı

Anlık olarak tüm dünyada yayın yapan kullanıcılarını takip edebilir , onlarla konuşabilir ve tanışabilirsiniz. Sevdiğiniz yayıncılar ile yüz yüze görüşebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Hediyeler

Eğer sizde Yome Live üzerinde yayın yapan kişiyi desteklemek ve onunla iletişim kurmak istiyorsanız bu yayıncılara hediye göndererek onlara destek olabilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Gönderdiğiniz hediyeler ile yayıncı gözünde değer kazanabileceğinizi ve ayrılabileceğinizi unutmayın!

Advertisement. Scroll to continue reading.
Sesli ve Görüntülü Konuşma

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Yome Live uygulamasında ücretsiz bir şekilde sesli ve görüntülü konuşma yapabileceğinizi atlamayın. Çoklu olarakta yapılabilen bu aktivite aynı zamanda daha gerçekçi , daha samimi arkadaşlıklar demek. Uygulamayı açar açmaz filtreleme yöntemiyle sesli ve görüntülü sohbetleri seçerek eğlenceye katılabilirsiniz.

Yome Live Nasıl Kullanılır?

Yome Live uygulamasını açtıktan sonra ilk yapmanız gereken telefon numaranızı kullanarak kendinize bir hesap oluşturmaktır. Hesabınızı oluşturduktan sonra sizde canlı yayına geçebilir veya canlı yayınları izleyebilirsiniz. Uygulamanın ana ekranının en alt sağ köşesinde bulunan dünya ikonuna tıklayarak yayıncıları ülkelerine göre filtreleyebilir ve istediğiniz ülkeden yayıncılar ile kontak kurabilirsiniz. Aynı şekilde ana ekranın en alt sol köşesinde bulunan butona tıklayarak ise anlık olarak yayın yapan popüler yayıncılara ulaşabilirsiniz.

Tüm bunların dışında Yome Live uygulamasında yayın yaparak para kazanabileceğinizi belirtmek istiyorum. Ne kadar çok izlenir ve ne kadar fazla hediye alırsan o kadar gelir elde edilebilen uygulamada Hesabım bölümüne girdiğinizde Akış Yayıncısı Merkezi seçeneğine tıklayarak kazandığınız parayı görüntüleyebilirsiniz.

‎Yome Live
‎Yome Live
Developer: HUYA PTE. LTD.
Price: Free+

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar