İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Youtube açılmıyor! Youtube durduruldu hatası çözümü!

Yotube ülkemizde zaman zaman yasal sebeplerden dolayı kapatılmaktadır. Youtube yasal bir neden ile kapatılmadı ise genellikle güncellemenin yarıda kapatılması yada aşırı ön bellek dolmasından dolayı Youtube maalesef durduruldu hatası almaktayız. Telefon hafızasının  tamamen dolması sonucunda da youtube durduruldu hatasını almamız mümkündür. 

Maalesef youtube durduruldu hatasının çözümü için ilk olarak yapmamız gereken yeni bir güncelleme olup olmadığını kontrol etmektir. Yeni bir güncelleme var ise Youtube için güncellemeyi tamamlayıp uygulamayı tekrar açmayı denemelisiniz.

Güncelleme sonucunda aynı hatayı almaya devam ediyorsanız telefon hafızasını kontrol ediniz. Hafıza tamamen dolu ise youtube kısmen hafızayı kullandığından uygulama açılmayabilir.

Youtube Açılmıyor!

Yukarıdaki yöntemler hatayı çözmediyse youtube durduruldu hatasını çözmek için aşağıdaki adımları uygulayınız.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Ayarlar
  • Uygulamalar
  • Youtube uygulamasını seçiyoruz
  • Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

İşlem bititkten sonraYoutube uygulamasına giriş yapınız sorun ortadan kalkmış olacaktır. Sorun devam ediyor ise uygulamayı telefonunuzdan kaldırdıktan sonra tekrar yüklemeyi deneyiniz.

Sizden gelenler;

Youtube neden açılmıyor, Youtube engellendi mi, Youtube giriş sorunu yaşıyorum, Youtube neden açılmaz, Youtube duruduruldu hatası alıyorum, Youtube hatası çözümü, Youtube açılma problemi nasıl çözülür, Youtube giriş yapamıyorum, Youtube uygulama açılmıyor, Youtube uygulamasına erişim yok ne yapabilirim.Youtube neden açılmıyor? Youtube video oynatmıyor, Youtube video yarıda kalıyor nedeni nedir? Maalesef youtube durdu

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar