İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

YouTube’da Yorum Geçmişi Nasıl Görüntülenir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

YouTube’da daha önce yaptığınız yorumları görmek eskiden mümkün olmasa da platforma gelen güncellemelerle artık yorum geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz. Kullanıcılar yorumlarına beğeni gelip gelmediğini kontrol etmek veya yanıtlara cevap vermek amacıyla eski yorumlarına ulaşmak istiyor. Siz de YouTube’da yorum geçmişinizi görüntülemek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin:

Not: YouTube mobil uygulamasında geçmiş yorumları görüntülemek şu an için mümkün değil. Geçmiş yorumlarınızı sadece bilgisayarda görüntüleyebilirsiniz.

  • Tarayıcınızda YouTube’a giriş yapın.
  • Solda yer alan listede “Geçmiş”e tıklayın.
  • Sağ kısımda bulunan “Geçmiş türü” başlığından “Yorumlar”ı seçtiğiniz durumda şu ana kadar videolara yaptığınız tüm yorumlar görünecektir.
  • Aynı ekranda videoları düzenleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

Mobil ortamda YouTube uygulamasında geçmiş yorumları görüntülemek mümkün olmasa da telefonunuzda Google Chrome’dan YouTube’a giriş yapıp yorumlara ulaşabilirsiniz.

  • Bunun için telefonunuzda Chrome uygulamasını açın.
  • YouTube’a gidin.
  • Sağ üstte bulunan üç noktaya dokunun “Masaüstü sitesi”nin yanında bulunan kutucuğu seçin.
  • Böylece YouTube’u bilgisayardaki gibi görüntüleyebilir ve yukarıda anlatıldığı gibi geçmiş yorumlarınıza ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bize Soru&Cevap platformundan ulaşabilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar