İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Zepeto Uygulaması Kullanıcıları Takip Mi Ediyor?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Çok kısa bir sürede oldukça popüler olan, Snow Corporation ve Naver Corp tarafından geliştirilen ZEPETO, Google Play ve iOS App Store platformlarına damga vurdu. En çok indirilen uygulamalar arasında yerini alan oyun için geçtiğimiz günlerde bir söylenti ortaya çıktı. Bazı kullanıcılar, uygulamanın kullanıcıları “izlediğini” iddia etti.

[affiliate_news id=”11080″]

Zepeto Kullanıcıları İzliyor Mu?

Uygulamanın popülerliğini arttırarak büyümesiyle birlikte sosyal medya üzerinde bazı söylentiler ortaya çıktı. Zepeto’nun kullanıcıların izni olmadan onları izlediğini iddia eden bazı kişiler uygulamayı sildiklerini belirtti.

Twitter üzerinde bir süreliğine kargaşaya sebep olan konu üzerine kullanıcılar endişelerini dile getirdi.

Ancak tüm bu söylentilerin ardında hiçbir kanıt bulunmuyor. Bir grup mesajlaşması sırasında ortaya çıkan söylentinin tüm internete yayılması ile birlikte, arkasında bir kanıt bulunmayan bu iddia ortaya atıldı.

Bazı kullanıcılar uygulama açık olduğu sırada hoparlörden hafif bir uğultu sesinin geldiğini belirtti. Ancak bu uğultu sesi diğer uygulamalar açık olduğu durumda da duyulabiliyor.

Aşağıda bulunan Twitter profilinde ise, bu iddiayı ortaya atan kişinin “şaka yaptığı” belirtiliyor.

https://twitter.com/loonatycc/status/1066883764394041345

Zepeto yüklenme esnasında kullanıcıların konumunu sormuyor. Bundan dolayı uygulamanın hiçbir şekilde kullanıcıların konumunu takip etmesi mümkün değil. Temeli olmayan bu iddiaları umursamadan uygulamayı kullanmaya devam edebilir ve arkadaşlarınıza emoji yollamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Güney Kore’nin en büyük arama motorlarından biri olan Naver Corp. iddialara dair bir açıklama yapmadı.

Gerçeği yansıtmayan bu iddiaların Zepeto’ya bir engel oluşturması beklenmiyor. Uygulama tüm ülkelerde popülerliğini arttırmaya devam ediyor.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar