İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ZEUM Coin Nedir? | Colizeum Nedir? | ZEUM Coin Hakkında Bilgiler

Colizeum, Steam’e benzer şekilde, Kazanmak İçin Sanal bir Oyun ortamıdır.
Çeşitli oyunlara ve diğer uygulamalara ev sahipliği yapar, böylece genel
bir kullanıcı hunisinin ana hatlarını oluşturur.

Colizeum blok zincirine bağlantı sunuyor:

  • Oyna-Kazan,
  • Tahmin Piyasaları,
  • Tokenize Edilmiş için temelli altyapı ve Turnuvalar,
  • Attention Marketplace

Tümü hizmetler, tümü tek tıklamayla etkileyenleri güçlendirmek için tasarlanmış tamamen zincirleme ve şeffaf dağıtım sağlar.

Colizeum, oyun geliştiricilerine blok zinciri oluşturma ve bunlardan yararlanma yetkisi veriyor.
Kullanımı kolay Colizeum SDK ile oyunlar her zamankinden daha basit oyun geliştiricileri, ürettikleri değerden tam olarak faydalanmak için aracılar, belirsizlikler ve şeffaf olmayan ödeme planları kullanmayacaklar.

Burada dikkat edilmesi gereken son nokta, Colizeum’un kalbinde oyun merkezli olmasıdır. İlhamını küresel gelişen oyun topluluklarından alıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ZEUM Coin Nedir?

Colizeum platformunun yerel belirteci ZEUM Token’dir. Yönetimle hak sahibi olma, oylamalara katılma ve stake yönetime ile gelir elde etme imkanı sağlamaktadır.

Geliştirici kazançları, stake edilen $ZEUM jetonlarının miktarıyla sınırlıdır. Her yeni oyuncu toplam geliştirici hissesinin artması anlamına gelir.

Her yeni oyuncu nihayetinde $ZEUM talebini yönlendirir ve onları kilitli tutar.

ZEUM Coin Bilgileri

ZEUM Coin Nasıl Alınır?

ZEUM ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, ZEUM ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla ZEUM coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...