İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ZEUM Coin Nedir? | Colizeum Nedir? | ZEUM Coin Hakkında Bilgiler

Colizeum, Steam’e benzer şekilde, Kazanmak İçin Sanal bir Oyun ortamıdır.
Çeşitli oyunlara ve diğer uygulamalara ev sahipliği yapar, böylece genel
bir kullanıcı hunisinin ana hatlarını oluşturur.

Colizeum blok zincirine bağlantı sunuyor:

  • Oyna-Kazan,
  • Tahmin Piyasaları,
  • Tokenize Edilmiş için temelli altyapı ve Turnuvalar,
  • Attention Marketplace

Tümü hizmetler, tümü tek tıklamayla etkileyenleri güçlendirmek için tasarlanmış tamamen zincirleme ve şeffaf dağıtım sağlar.

Colizeum, oyun geliştiricilerine blok zinciri oluşturma ve bunlardan yararlanma yetkisi veriyor.
Kullanımı kolay Colizeum SDK ile oyunlar her zamankinden daha basit oyun geliştiricileri, ürettikleri değerden tam olarak faydalanmak için aracılar, belirsizlikler ve şeffaf olmayan ödeme planları kullanmayacaklar.

Burada dikkat edilmesi gereken son nokta, Colizeum’un kalbinde oyun merkezli olmasıdır. İlhamını küresel gelişen oyun topluluklarından alıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ZEUM Coin Nedir?

Colizeum platformunun yerel belirteci ZEUM Token’dir. Yönetimle hak sahibi olma, oylamalara katılma ve stake yönetime ile gelir elde etme imkanı sağlamaktadır.

Geliştirici kazançları, stake edilen $ZEUM jetonlarının miktarıyla sınırlıdır. Her yeni oyuncu toplam geliştirici hissesinin artması anlamına gelir.

Her yeni oyuncu nihayetinde $ZEUM talebini yönlendirir ve onları kilitli tutar.

ZEUM Coin Bilgileri

ZEUM Coin Nasıl Alınır?

ZEUM ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, ZEUM ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla ZEUM coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...