İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Zingo Uygulaması Nedir? | Özellikleri | Market Fiyatlarını Karşılaştırma

Günümüzde market alışverişlerinde fişler epeyce kabarık geldiğinden ürün fiyatlarını incelemeden alışveriş yapılmaması gerekliliği doğmaya başladı. Zingo tamda bu noktada devreye girerek market fiyatlarını tek bir uygulamada listelemeyi hedefliyor. Zingo Nedir? Market fiyatları nasıl karşılaştırılır?

Zingo market ürünlerinin fiyatlarını karşılaştırarak hesaplı bir market alışverişe imkan sağlamayı hedefliyor. Uygulama henüz çok yeni olduğundan geliştirilecek bir takım özellikleri olduğunu söylemek mümkün. Ancak projenin fikir ve ana tema açısından oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Zingo Nedir?

Zingo, Cimri.com benzeri bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Cimri.com’da tüm ürün çeşitleri için kıyaslama yapılırken Zingo sadece market ürünlerinin fiyatlarını karşılaştırıyor. Zingo fiyatı incelemeden alışveriş yapmayın.

Zingo, fiyat karşılaştırma, aktüel ürün takibi, alışveriş listesi takibi yapabileceğiniz ve market siparişleri verebileceğiniz bir uygulamadır.

Zingo uygulamasında neler yapılır?

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Fiyat karşılaştırabilirsin
  • Çevrende bulunan marketlerdeki aktüel ürünleri takip edebilirsin
  • Hesaplı alışveriş listeni oluşturup not alabilirsin
  • Anlaşmalı olduğumuz yerel marketlerden sipariş verebilirsin

Zingoda fiyat karşılaştırma nasıl yapılır?

  • Ürün barkodu taratarak
  • Ürün adıyla arama yaparak
  • Kategori bazlı arama yaparak

En uygun fiyatlı, genele göre ucuz market ürünleri Zingo uygulamasını kullanarak bulabilirsiniz. Kaydettiğiniz alışveriş listesinin en uygun hangi markette olduğu görmeniz zaman kaybını önlemek için büyük bir avantaj olarak görünüyor.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...