İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Zoom’a Kayıt Olmaya Uygun Değilsiniz Hatası | Çözüm

Zoom uygulaması kullanımı arttıkça uygulamadan hata alan kullanıcı sayısıda artmaya başladı. Kullanım oranı yüksek olan uygulamalarda bu tarz hatalar alınması normaldir. Bu yazımızda Zoom’a kayıt olmaya uygun değilsiniz hatasını inceleyeceğiz. Zoom giriş hatası nasıl çözülür?

Uygulama kullanımı esnasında “You are not eligible to sign in to Zoom at this time” tükçe çevirisi ile kayıt olmaya uygun değilsiniz hatası alıyorsanız aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

Kayıt olmaya uygun değilsiniz hatasının çözümü için öncelikle kullandığınız tarayıcının ön belleğini temizlemeyi unutmayın.

Zoom’a Kayıt Olmaya Uygun Değilsiniz Hatası Neden Çıkıyor?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Zoom uygulamasında nadirende olsa kayıt olmaya uygun değilsiniz hatası alınabiliyor. Bunun sebebi 18 yaşın altındaki kullanıcıların Zoom kullanımı için uygun olmamasıdır. Facebook, Yahoo vb. sosyal medya hesapları ile giriş yapılmaya çalışan 18 yaş altındaki kişiler uygun değilsiniz hatası almaktadır. Çünkü bu uygulamalar doğum tarihi bilgisini paylaşmaktadır.

Zoom’a Kayıt Olmaya Uygun Değilsiniz Hatası Nasıl Düzelir?

Chroma tarayıcısını açın daha sonra:

  • https://zoom.us/ adresine girin.
  • Sağ üst köşedeki “Sign İn” Oturum aç butonuna tıklayın.
  • Açılan ekranda alt bölümde G-mail ile giriş yapa tıklayın.
  • G-mail giriş ekranı açılacaktır. Kullanıcı adı ve şifrenizi girin.
  • Doğrulama için doğum tarihinizi gireceğiniz ekran gelecektir. Bu kısımda günümüze göre 18 yaş üstüne denk gelecek bir tarih girin.
  • Bu işlem sonrasında Zoom hesabınız oluşturulmuş olacaktır.

Zoom uygulamasında yaşadığını farklı sorunları bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar