İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Zoom’a Kayıt Olmaya Uygun Değilsiniz Hatası | Çözüm

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Zoom uygulaması kullanımı arttıkça uygulamadan hata alan kullanıcı sayısıda artmaya başladı. Kullanım oranı yüksek olan uygulamalarda bu tarz hatalar alınması normaldir. Bu yazımızda Zoom’a kayıt olmaya uygun değilsiniz hatasını inceleyeceğiz. Zoom giriş hatası nasıl çözülür?

Uygulama kullanımı esnasında “You are not eligible to sign in to Zoom at this time” tükçe çevirisi ile kayıt olmaya uygun değilsiniz hatası alıyorsanız aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

Kayıt olmaya uygun değilsiniz hatasının çözümü için öncelikle kullandığınız tarayıcının ön belleğini temizlemeyi unutmayın.

Zoom’a Kayıt Olmaya Uygun Değilsiniz Hatası Neden Çıkıyor?

Zoom uygulamasında nadirende olsa kayıt olmaya uygun değilsiniz hatası alınabiliyor. Bunun sebebi 18 yaşın altındaki kullanıcıların Zoom kullanımı için uygun olmamasıdır. Facebook, Yahoo vb. sosyal medya hesapları ile giriş yapılmaya çalışan 18 yaş altındaki kişiler uygun değilsiniz hatası almaktadır. Çünkü bu uygulamalar doğum tarihi bilgisini paylaşmaktadır.

Zoom’a Kayıt Olmaya Uygun Değilsiniz Hatası Nasıl Düzelir?

Chroma tarayıcısını açın daha sonra:

  • https://zoom.us/ adresine girin.
  • Sağ üst köşedeki “Sign İn” Oturum aç butonuna tıklayın.
  • Açılan ekranda alt bölümde G-mail ile giriş yapa tıklayın.
  • G-mail giriş ekranı açılacaktır. Kullanıcı adı ve şifrenizi girin.
  • Doğrulama için doğum tarihinizi gireceğiniz ekran gelecektir. Bu kısımda günümüze göre 18 yaş üstüne denk gelecek bir tarih girin.
  • Bu işlem sonrasında Zoom hesabınız oluşturulmuş olacaktır.

Zoom uygulamasında yaşadığını farklı sorunları bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar