İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ZTG Coin Nedir? | Zeitgeist Projesi Nedir? | ZTG Hakkında Bilgiler

Zeitgeist, türünün en gelişmiş teknolojisi olan blok zincirleri oluşturmak için Substrate çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir. Zeitgeist ağını tek bir varlık kontrol etmez. Eşler arası teknolojiye ve dağıtılmış yönetişime dayanır. Ağ ZTG tarafından desteklenmektedir. ZTG, pazar oluşturma ve çözümlemede kritik bir rol oynayan Zeitgeist’in yerel para birimidir.

Zeitgeist, optimize edilmiş çalışma zamanı mantığı ile kendi katman-1 zinciri üzerine kurulduğundan, yüksek trafikte bile uygun maliyetli olacaktır.

ZTG Coin Nedir?

ZTG, Zeitgeist’in yerel simgesidir. Ağın doğru çalışması için gereklidir. Dürüst katılımcılar ödüllendirilir ZTG ve kötü niyetli oyuncular ZTG’lerini kaybedebilir.

ZTG’nin Kullanım Alanları

ZTG, çekirdek protokolün çeşitli bölümlerinde kullanılır. Başlıca kullanımları aşağıda özetlenmiştir:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Tahmin piyasalarının yerleşebileceği temel para birimi.
  • Zetigeist zincirinin yönü üzerinde bağlayıcı kararlar almak için kullanılacak yönetişim simgesi.
  • Uyuşmazlık çözümünde Zeitgeist mahkeme sistemine katılmak söz konusudur. Mahkemeye katılmak için pay sahipleri, sorunlu kehanetleri veya piyasa anlaşmazlıklarını doğru bir şekilde çözdükleri için ödüller alabilirler.
  • Piyasaların yaratılması, kahinlerin seçilmesi, konseye katılma, hazine tekliflerinin yapılması, zincir üzerinde kimliklerin belirlenmesi, oylama, DAO’ların oluşturulması ve protokolün diğer bölümleri için tahviller olarak.
  • İşlem ücretleri için para birimi olarak.

ZTG Coin Bilgileri

ZTG Coin Nasıl Alınır?

ZTG ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, ZTG ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla ZTG coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...