İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ZTG Coin Nedir? | Zeitgeist Projesi Nedir? | ZTG Hakkında Bilgiler

Zeitgeist, türünün en gelişmiş teknolojisi olan blok zincirleri oluşturmak için Substrate çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir. Zeitgeist ağını tek bir varlık kontrol etmez. Eşler arası teknolojiye ve dağıtılmış yönetişime dayanır. Ağ ZTG tarafından desteklenmektedir. ZTG, pazar oluşturma ve çözümlemede kritik bir rol oynayan Zeitgeist’in yerel para birimidir.

Zeitgeist, optimize edilmiş çalışma zamanı mantığı ile kendi katman-1 zinciri üzerine kurulduğundan, yüksek trafikte bile uygun maliyetli olacaktır.

ZTG Coin Nedir?

ZTG, Zeitgeist’in yerel simgesidir. Ağın doğru çalışması için gereklidir. Dürüst katılımcılar ödüllendirilir ZTG ve kötü niyetli oyuncular ZTG’lerini kaybedebilir.

ZTG’nin Kullanım Alanları

ZTG, çekirdek protokolün çeşitli bölümlerinde kullanılır. Başlıca kullanımları aşağıda özetlenmiştir:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Tahmin piyasalarının yerleşebileceği temel para birimi.
  • Zetigeist zincirinin yönü üzerinde bağlayıcı kararlar almak için kullanılacak yönetişim simgesi.
  • Uyuşmazlık çözümünde Zeitgeist mahkeme sistemine katılmak söz konusudur. Mahkemeye katılmak için pay sahipleri, sorunlu kehanetleri veya piyasa anlaşmazlıklarını doğru bir şekilde çözdükleri için ödüller alabilirler.
  • Piyasaların yaratılması, kahinlerin seçilmesi, konseye katılma, hazine tekliflerinin yapılması, zincir üzerinde kimliklerin belirlenmesi, oylama, DAO’ların oluşturulması ve protokolün diğer bölümleri için tahviller olarak.
  • İşlem ücretleri için para birimi olarak.

ZTG Coin Bilgileri

ZTG Coin Nasıl Alınır?

ZTG ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, ZTG ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla ZTG coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...