İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

1000SATS Coin Nedir? | Hangi Borsada Var? | Hakkında Bilgiler

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti. 

Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te kullanıma sunulacak.

Ek olarak, en büyük 20 SATS sahibi şu anda 150 milyon doların üzerinde değere sahip 333,3 trilyon tokeni kontrol ediyor; bu da toplam arzın yaklaşık %16’sını oluşturuyor.

İşaretler, büyük olasılıkla Bitcoin destekçileri arasında daha fazla benimsenme beklentisiyle SATS tokenlarının büyük bir balina birikimine işaret ediyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

24 saatlik işlem hacimleri de aynı şekilde %624’ü aşan muazzam bir büyüme gördü ve büyük oranda Gate.io ve KuCoin aracılığıyla 160 milyon dolara ulaştı.

Bitcoin hala 42 bin doların altında seyrederken, daha fazla yatırımcı SATS’yi BTC’nin uzun vadede daha yüksek değerlemelere ulaşması üzerine ilgi çekici bir tür bahis olarak görüyor olabilir.

SATS, Bitcoin’in en küçük birimini temsil eden satoshi’ye saygı ithafendir. Bir satoshi 0,00000001 BTC’ye eşittir. Bir meme tokenı olan 1000SATS’nin anonim bir ekip tarafından yazıldığını ve SATS değerinin 1000 katı olduğunu lütfen unutmayınız.

Maksimum 1000SATS arzı Bitcoin’in 1000 katı olan 21 Trilyon ile sınırlıdır.

1000SATS Coin Nasıl Alınır?

1000SATS ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Binance‘dır. İşlem çiftleri, 1000SATS  ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Binance borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla 1000SATS coin satın alabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Veritise(VTS), blockchain kimlik doğrulaması yoluyla bireyler, işletmeler ve kurumlar arasında güveni geri getiriyor. Gerçek bir kişiden veya şirketten neredeyse her türlü dijital varlığa kadar, tüm...