İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

1EARTH Coin Nedir? | EarthFund Nedir? | 1EARTH Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında listelenen 1EARTH token hakkında merak edilenleri bu yazımızda inceleyeceğiz. Yeni listelenen UPI Coin ve FAME Coin incelemeleride okumanızı tavsiye ederiz.

Şu anda, potansiyel olarak dünyayı değiştirecek fikirlerin kaderi ve finansmanı hükümetler, hayır kurumları veya milyarderlerin boş projeleri tarafından belirleniyor.

EarthFund, bu gücü merkezden uzaklaştırmak ve küresel topluluğumuza gelecek konusunda gerçek bir söz hakkı vermek istiyor.

Bu nedenle, küresel topluluklarının oyunun kurallarını değiştiren fikirleri finanse etmesi, önemsedikleri amaçları desteklemesi ve ortak geleceğimizde söz sahibi olmaları için yeni yollar oluşturmak için blok zincir teknolojisini kullanıyorlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Earth Fund, milyarderler tarafından yönetilen vakıfların gücünü, etkisini ve hazinesini alıp, dünyayı değiştirmek için kullanmak üzere kendini adamış bireylerden oluşan küresel bir topluluğa verme fikri üzerine kurulmuştur.

Yaptıkları her şey, desteklediğimiz nedenlerden nasıl faaliyet gösterdiğimize kadar her şey üzerinde tam kontrole sahip olan merkezi olmayan bir yönetim organı olan Dünya Fonu DAO tarafından yönetilir ve kararlaştırılır.

1EARTH Coin Nedir?

1EARTH coin, EarthFund platformunun yerel program belirteci olarak kullanılmaktadır. 1EARTH bir ERC-20 belirtecidir. Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir. Gelecekte bu miktar hiçbir şekilde aşılmayacaktır.

1EARTH Nasıl Alınır?

1EARTH token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...