İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

1EARTH Coin Nedir? | EarthFund Nedir? | 1EARTH Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında listelenen 1EARTH token hakkında merak edilenleri bu yazımızda inceleyeceğiz. Yeni listelenen UPI Coin ve FAME Coin incelemeleride okumanızı tavsiye ederiz.

Şu anda, potansiyel olarak dünyayı değiştirecek fikirlerin kaderi ve finansmanı hükümetler, hayır kurumları veya milyarderlerin boş projeleri tarafından belirleniyor.

EarthFund, bu gücü merkezden uzaklaştırmak ve küresel topluluğumuza gelecek konusunda gerçek bir söz hakkı vermek istiyor.

Bu nedenle, küresel topluluklarının oyunun kurallarını değiştiren fikirleri finanse etmesi, önemsedikleri amaçları desteklemesi ve ortak geleceğimizde söz sahibi olmaları için yeni yollar oluşturmak için blok zincir teknolojisini kullanıyorlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Earth Fund, milyarderler tarafından yönetilen vakıfların gücünü, etkisini ve hazinesini alıp, dünyayı değiştirmek için kullanmak üzere kendini adamış bireylerden oluşan küresel bir topluluğa verme fikri üzerine kurulmuştur.

Yaptıkları her şey, desteklediğimiz nedenlerden nasıl faaliyet gösterdiğimize kadar her şey üzerinde tam kontrole sahip olan merkezi olmayan bir yönetim organı olan Dünya Fonu DAO tarafından yönetilir ve kararlaştırılır.

1EARTH Coin Nedir?

1EARTH coin, EarthFund platformunun yerel program belirteci olarak kullanılmaktadır. 1EARTH bir ERC-20 belirtecidir. Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir. Gelecekte bu miktar hiçbir şekilde aşılmayacaktır.

1EARTH Nasıl Alınır?

1EARTH token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...