İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

1EARTH Coin Nedir? | EarthFund Nedir? | 1EARTH Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında listelenen 1EARTH token hakkında merak edilenleri bu yazımızda inceleyeceğiz. Yeni listelenen UPI Coin ve FAME Coin incelemeleride okumanızı tavsiye ederiz.

Şu anda, potansiyel olarak dünyayı değiştirecek fikirlerin kaderi ve finansmanı hükümetler, hayır kurumları veya milyarderlerin boş projeleri tarafından belirleniyor.

EarthFund, bu gücü merkezden uzaklaştırmak ve küresel topluluğumuza gelecek konusunda gerçek bir söz hakkı vermek istiyor.

Bu nedenle, küresel topluluklarının oyunun kurallarını değiştiren fikirleri finanse etmesi, önemsedikleri amaçları desteklemesi ve ortak geleceğimizde söz sahibi olmaları için yeni yollar oluşturmak için blok zincir teknolojisini kullanıyorlar.

Earth Fund, milyarderler tarafından yönetilen vakıfların gücünü, etkisini ve hazinesini alıp, dünyayı değiştirmek için kullanmak üzere kendini adamış bireylerden oluşan küresel bir topluluğa verme fikri üzerine kurulmuştur.

Yaptıkları her şey, desteklediğimiz nedenlerden nasıl faaliyet gösterdiğimize kadar her şey üzerinde tam kontrole sahip olan merkezi olmayan bir yönetim organı olan Dünya Fonu DAO tarafından yönetilir ve kararlaştırılır.

1EARTH Coin Nedir?

1EARTH coin, EarthFund platformunun yerel program belirteci olarak kullanılmaktadır. 1EARTH bir ERC-20 belirtecidir. Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir. Gelecekte bu miktar hiçbir şekilde aşılmayacaktır.

1EARTH Nasıl Alınır?

1EARTH token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...