İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AGLA Coin Nedir? | Angola Nedir? | AGLA Coin Yorum

Angola Projesi, blockchain tabanlı Web3.0 Yaratıcı Ekonomi üzerine inşa edilmiş bir sosyal NFT sistemidir. Amacı, insanların günlük yaşamlarında NFT içerikleri oluşturmalarını sağlayarak NFT’nin ana akımı haline gelmektir.

Kullanıcılar, Angola proje ekosisteminin katılımcıları olarak, NFT kameralar tarafından günlük yaşamlarından alınan içeriklerin görüntü ve video dosyalarını içeren NFT’ler yayınlayacak ve bunları NFT sosyal sisteminde çeşitli kullanımlar için kullanacaklar. Kullanıcılar NFT yayınladıktan sonra, değeri Angola ekosistemindeki topluluk üyeleri ve sistemdeki diğer pazar yerleri tarafından değerlendirilecek ve kullanıcılar makul gelir elde etme fırsatlarına sahip olacak.

Angola Projesi, NFT’nin ana akımı haline gelmeyi ve içerik oluşturucuların içeriklerini sahiplenmesini sağlamayı ve geleneksel dijital varlık piyasasındaki makul olmayan kar dağıtım şemasını düzeltmeyi hedefliyor.

Angola Nedir?

Angola, mevcut dijital varlık piyasasının kar dağıtım yapısının mantıksızlığını iyileştirmek amacıyla oluşturulmuş, blok zincir tabanlı bir altyapıdır. Entegre bir NFT projesi olarak, sahip olduğu Candy Camera uygulamasına dayalı olarak çalıştırılır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Dünya çapında 250 milyon indirme!

Candy Camera uygulamasıyla, kullanıcılar fotoğraf çekmekte, bunları NFT olarak yayınlamakta ve pazardaki işlemleri yapmakta özgürdür. Böylece kar edebilirsiniz. Gelecekte, Angola projesi için daha fazla resim ve sanat ortağıyla ortaklıklar kurulması hedefleniyor.

NFT Basımı

Bir NFT kamera ile fotoğraf çekebilir veya galerinizden güzel bir fotoğrafı NFT’de yayınlayabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz NFT kameraları çoğaltarak yeni bir kamera kutusu da verebilirsiniz.

Uygulama içi etkinliklerle elde edilen NFT kameraları ve NFT fotoğrafları pazarda takas ederek para kazanabilirsiniz.

AGLA Coin Nedir?

Angola sistemindeki faaliyetler için bir ödül ve bir yönetişim belirteci olarak kullanılır.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Toplam 3 milyar Ethereum tabanlı (ERC-20) jeton çıkarılacak.
  • Angola sistemindeki kullanıcı etkinliği için bir ödül olarak ödenecek olan, Angola ekosisteminin bir yönetişim belirtecidir.
  • NFT madenciliği, bir topluluk açmak ve topluluğa katılmak gibi kullanıcı etkinliklerinin haklarını güvence altına almak içindir. Şu anda AGLA tokenleri ile ödeniyor veya staking için kullanılıyor.
  • AGLA belirteçleri, CRRT belirteçleri ile belirli bir oranda takas edilebilir. Takas oranı, AGLA belirteçlerinin piyasa değerine ve yönetişim kararlarına göre değişken olacaktır.
  • NFT satışlarıyla kazanılan AGLA belirteçleri, AGLA belirteçlerinin değerini korumak için kısmen yakılır.
  • Pazar Yerinde NFT satın almak için bir ödeme yöntemi olarak kullanılır.

AGLA Coin Bilgileri

AGLA Coin Nasıl Alınır?

AGLA ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve ByBit‘dir. İşlem çiftleri, AGLA ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla AGLA coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...