İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Ariston Kombi Anahtar İşareti | Çözüm

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Kış aylarının gelmesi ile birlikte yazın nadiren kullanılan kombilerin hata verme oranı da artmaya başladı. Kombiler sık sık arızalanan cihazlar değildir ancak kritik arızalarda hemen müdahale edilmesi gerekmektedir. Kombilerde en çok rastlanılan anahtar işareti hatası özellikle uzun süreli kullanılmayan kombilerde görünmektedir. Ariston kombi anahtar işareti yüksek olasılıkla kombi su basıncı seviyesinden dolayı çıkmaktadır. Ariston kombi anahtar işareti hatası verdiğinde çalışmayacaktır.

Kombi su basıncını kontrol edip gerekli su basıncı seviyesini ayarladıktan sonra bu hatadan kurtulabilir ve kombinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Daha önce paylaştığımız  kombi su basıncı kaç olmalıdır makalemizi ziyaret ederek ideal su basıncı seviyesini öğrenebilirsiniz.

Kombi su basıncı düşük ise;

Ariston kombi su basıncı düşük ise kombiye su basılması gerekmektedir. Kombi alt kısmında bulunan doldurma musluğunu açarak su basıncı ideal seviyeye gelene kadar kombiye su basmanız gerekmektedir.

Kombi su basıncı yüksek ise;

Ariston kombi su basıncı yüksek ise su çekmeniz gerekmektedir. Kombiye en yakın kaloriferden hava alma kısmı kullanarak su basıncı ideal seviyeye gelene kadar su çekebilirsiniz.

Ariston kombilerde nadiren de olsa cihaz donanım arızasından dolayı anahtar işareti çıkmaktadır. Bu durumda kombi servisi çağırmanız gerekmektedir. Kombi içerisine kesinlikle müdahale etmeyiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar