İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Binance Alım Satım Geçmişi Nasıl Görülür?

Kripto para alım satım işlemlerinde belki de en önemli konulardan bir tanesi kripto para satın alma maliyetleridir. Sonuç olarak satış işlemini yapmadan kripto paranın size maliyetini bilmeniz ve kar durumunu hesaplamanız gerekmektedir. Binance alım satım geçmişi bu yüzden önemlidir.

Binance alım satım geçmişinin diğer bir önemi ise sürekli alım satım yapan kullanıcılar için tüm verilerin bir sonraki teknik analiz için kayıt altında olmasıdır. Binance emir geçmişi ileriki yatırımlar için çok faydalı bir analiz yöntemidir.

Bilgisayarda Binance Alım Satım Geçmişi Nasıl Görülür?

Binance borsasını tarayıcı üzerinden kullanıyorsanız işlem geçmişini görmek için aşağıdaki adımları takip edin. Binance işlem geçmişi nasıl görülür?

Binance işlem geçmişi:

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • Piyasalar bölümünden herhangi bir kripto paraya tıklayın.
 • Ekranın alt kısmında açık emirler sekmesinin hemen yanındaki İşlem Geçmişi sekmesine tıklayın.
 • Alım-satım geçmişini görüntülemek istediğiniz tarih aralığını seçin.
 • Ara butonuna bastığınız seçtiğiniz tarihler arasındaki tüm alım satım işlemleriniz görüntülenecektir.

Telefonda Binance Alım Satım Geçmişi Nasıl Görülür?

Binance uygulamasında alım satım geçmişini görüntülemek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Uygulamada Binance işlem geçmişi bir kaç adımda görüntülelebilir.

Binance alım satım geçmişi:

 • Alım satım ekranına girin.
 • Ekranda al butonunun sağ altındaki dosya simgesine tıklayın.
 • Açık emirler sekmesinin hemen yanındaki Emir Geçmişi sekmesine tıklayın.
 • Sağ üst köşeden istediğiniz tarih aralığını seçebilirsiniz.
 • Bu kısımda seçtiğiniz tarihler arasındaki tüm Binance işlemleriniz görüntülenecektir.

Binance alım satım geçmişi ile alakalı sorularınızı bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

3 Yorum

3 Comments

 1. MehmetCan

  Ağustos 20, 2021 at 3:20 pm

  Binance da daha önce yaptığım alım satım işlemlerini kontrol ediyorum bazı tarihler boş görünüyor ancak o tarihlerde coin aldığıma eminim sizce neden olabilir?

 2. evren

  Ağustos 21, 2021 at 5:40 pm

  3 aydan önceki işlemlerim gözükmüyor bunlara bakamaz mıyım ? bakabilirsem ne yapmalıyım ?

  • Emre ASLAN

   Ağustos 22, 2021 at 10:56 am

   Sağ üst köşede tarih aralığını 1 ay olacak şekilde istediğiniz döneme getirin. Seçtiğiniz ay yapmış olduğunuz işlemler görünecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

EDU Coin, Binance Launchpad listesine eklenmesiyle birlikte ön satışa katılmak isteyen tüm yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Bu yazımızda Open Campus ve EDU Coin hakkındaki...

Kripto Para

Arbitrum (ARB), Ethereum’u ölçeklendirmek için tasarlanmış bir teknoloji paketidir. Arbitrum zincirlerini Ethereum’da yaptığınız her şeyi yapmak için kullanabilirsiniz. Web3 uygulamalarını kullanın, akıllı sözleşmeleri dağıtın, vb....