İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BRN Coin Nedir? | BRN Metaverse Nedir? | BRN Coin Yorum

BRN Metaverse, geliştirdiği ve gücünü token’dan alan alt yapılar ile Metaverse evrenini birbirine bağlar. Geliştirilen oyun, kodlanan Stake Platformu ve NFT Marketplace bu bağlantıda köprü görevi görür.

BRN Metaverse, idealist ve güçlü bir ekip tarafından Binance Smart Chain üzerinde üretilen Metaverse, Web 3, GameNFT & Gamerl alanlarında yenilikler sunan bir teknoloji ve token projesidir.

BRN Coin Nedir?

BRN token, BRN Metaverse evreninin yerel yönetişim belirteci ve meta evren içerisindeki tek geçerli para birimidir. Maksimum adet 320 milyon jeton ile sınırlandırılmıştır.

BRN coin hakkında yorum, teknik analiz ve geleceği hakkındaki fikirlere aşağıdaki sosyal ağlardan ulaşabilirsiniz.

Kripto para birimi ve proje hakkındaki detaylı bilgilere beyaz kağıt bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BRN Coin Bilgileri

BRN Coin Nasıl Alınır?

BRN ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar MEXC, Bitmart ve Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, BRN ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla BRN coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....