İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BRN Coin Nedir? | BRN Metaverse Nedir? | BRN Coin Yorum

BRN Metaverse, geliştirdiği ve gücünü token’dan alan alt yapılar ile Metaverse evrenini birbirine bağlar. Geliştirilen oyun, kodlanan Stake Platformu ve NFT Marketplace bu bağlantıda köprü görevi görür.

BRN Metaverse, idealist ve güçlü bir ekip tarafından Binance Smart Chain üzerinde üretilen Metaverse, Web 3, GameNFT & Gamerl alanlarında yenilikler sunan bir teknoloji ve token projesidir.

BRN Coin Nedir?

BRN token, BRN Metaverse evreninin yerel yönetişim belirteci ve meta evren içerisindeki tek geçerli para birimidir. Maksimum adet 320 milyon jeton ile sınırlandırılmıştır.

BRN coin hakkında yorum, teknik analiz ve geleceği hakkındaki fikirlere aşağıdaki sosyal ağlardan ulaşabilirsiniz.

Kripto para birimi ve proje hakkındaki detaylı bilgilere beyaz kağıt bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BRN Coin Bilgileri

BRN Coin Nasıl Alınır?

BRN ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar MEXC, Bitmart ve Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, BRN ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla BRN coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...