İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Call Of Duty Mobil Kaç GB Yer Kaplıyor? Android & iOS

Mobil platformda son zamanların en çok indirilen oyunu Call Of Duty Mobile geçtiğimiz yıl çıkış yapan PUBG Mobile’den sonra mobil oyun sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Bir ay içerisinde toplam 100 milyon’dan fazla indirilen Call Of Duty Mobile şuan için PUBG mobil alternatifi olarak görülüyor. Peki son güncellemelerle birlikte Call Of Duty Mobil kaç GB oldu?

Oyunu telefonuna indirmek isteyen kullanıcıların en çok merak ettiği “Call Of Duty Mobil telefonda ne kadar yer kaplıyor?” sorusuna iOS ve Android platformlar için yanıt vereceğiz. Telefonunuzda uygun depolama alanı varsa en alttaki linklerden Mobil Call Of Duty oyununu telefonunuza indirebilirsiniz.

Call Of Duty Mobil Kaç GB Yer Kaplıyor?

Call Of Duty mobil App Store ve Google Play Store mağazalarından indirilebiliyor. Peki Call Of Duty Mobil için ne kadar boş alan gerekiyor? Call Of Duty Mobil iOS sürümü 1.5 GB yer kaplıyor. Call Of Duty Mobil Android sürümü 1.4 GB yer kaplıyor. Telefon hafızasında kapladığı alan çoğu oyundan fazla olsada oyuncuların tutkuyla oynadığı Call Of Duty mobil buna değer gibi duruyor. PUBG mobil ile arasında 1GB gibi bir alan farkı bulunan Call OF Duty mobil sistem gereksinimleri olarak da rakibi PUBG mobile göre avantajlı görünüyor.

Call Of Duty mobile için minimum sistem gereksinimi olarak: Dual Core 1.2 GHz işlemci, 1.5 GB ram, 1.5GB hafıza, Android 4.3 yada iOS 9 üzeri işletim sistemi gerekiyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Diğer çok merak edilen “Call Of Duty Mobil ne kadar internet yiyor” sorusunun yanıtını ilgili makaleden öğrenebilirsiniz.

Call Of Duty Mobil oyununu hemen indirmek için aşağıdaki market bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar