İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Cep telefonu güç ( Power – Home ) tuşu sorunu!

Dünya devi cep telefonu üreticileri bizim bu güç tuşu sorunumuzu bilmiyorlar mı? Günde yüzlerce kez bastığımız telefonların güç tuşları kısa sürede arıza yapabiliyor. Daha sıkıcı olanı ise zorla çalışması ve telefonu servise verecek yedek bir telefonumuz olmadığı durumlarda karşımıza çıkıyor.

Cep telefonlarında güç tuşu sorunu yaşama sorununu en az indirgemek için Apple | AssistiveTouch uygulmasını kullanıcılarına sunmuş durumda eğer bir Apple kullanıcısı iseniz bu uygulamayı mutlaka kullanmanızı tavsiye ederiz.

Çok daha iyi bir teknolojiyi ise LG firması kullanıcılarına sunarak adeta telefon sektöründe bir devrim yaptı diyebiliriz. Ekranı çift tık ile açıp kapama özelliği ile  güç tuşu sorununu %90 a yakın ortadan kaldırdı diyebiliriz. Telif hakları nedeni ile diğer firmalar bu özelliği henüz tam olarak kullanamıyorlar.

Diğer telefon üreticilerinde ya açarken çift tık özelliği var yada uygulama tarzı bir buton ile ekranı kapama seçeneği var.

Advertisement. Scroll to continue reading.

LG yada Apple dışında bir marka telefon kullanıyorsanız Ekran Çift Tık uygulamsı ile güç tuşunuzun daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde güç tuşunda olduğu gibi Home tuşunuda uygulama sayesinde daha uzun ömürlü hale getirebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar