İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CMP Coin Nedir? | Caduceus Nedir? | CMP Coin Hakkında Bilgiler

Caduceus blok zincirinin yerel belirteci CMP coin 25 Temmuz Pazartesi gününden itibaren Bybit ve Gate.io borsalarında satışa sunulacak.

Caduceus, merkezi olmayan uç işleme için bir meta veri deposu protokolü ve özellikle meta veri deposu ve merkezi olmayan dijital dünya için oluşturulmuş altyapı düzeyinde, açık bir blok zinciri platformudur. Bir sonraki seviye işlem gücü ve işleme yetenekleri ile üretilmiştir ve önde gelen yatırımcılar ve blok zinciri uzmanları tarafından oluşturulmuş ve geliştirilmiştir.

Caduceus, merkezi olmayan işleme, uç bilgi işlem, 3D teknolojisi ve genişletilmiş gerçeklik teknolojisi dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunar. Merkezi olmayan kenar işleme metaversiyon protokolünün tanıtılmasından bu yana, Caduceus’un dünya çapındaki etkisi ve popülaritesi hızla arttı ve şimdi bu yeni yerel jetonun lansmanı ile devam ediyor. 

CMP Coin Nedir?

CMP, Caduceus ekosisteminde ücret ödemek ve platform ağını güvence altına almak için kullanılan yerel belirteçtir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Caduceus metaverse protokolündeki yerel belirteç olarak, CMP, dünyanın en önde gelen düzenleyici ve finansal kuruluşları tarafından tanındığını gösteren çeşitli platformlarda aynı anda listelenecektir .

Zincir ekosisteminin çeşitliliği ve küreselleşmesinin bir sonucu olarak, CMP’nin sonsuz olanakları ve faydaları vardır. Bunun bir örneği, CMP’yi topluluk yönetişim belirteci olarak tanıtan ve zaten büyük bir başarı olan ve aynı zamanda belirteçlerin Caduceus meta verisi ekosistemi üzerindeki ekonomik etkisinin çok büyük olacağının kanıtı olan 3D mantar olmayan belirteç moda markası Hapebeast ile bir ortaklıktır.

Meta veri deposu iletişim kuralı Caduceus’un gelecekteki uygulamaları da meta veri deposu ekolojisini dağıtmaya devam edecek, farklı ülkeleri ve bölgeleri birbirine bağlayacak, sanal dünyada gerçek dünyanın ekonomik sistemi oluşturacak, sosyal sistemi ve kimlik sistemi ile bütünleşecek, gerçek ve sanal dünyalar arasında bir değer köprüsü kuracak ve ayrıca meta veri deposu için küresel bir protokol oluşturacak.

CMP Coin Bilgileri

CMP Coin Nasıl Alınır?

CMP ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve Bybit’dir. İşlem çiftleri, CMP ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla CMP coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...