İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CSIX Coin Nedir? | Carbon Browser Nedir? | CSIX Coin Yorum

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici bir deneyim. Carbon Browser Nedir? CSIX Coin Nedir?

Sürekli gelişen web3 dünyasında, Carbon tarayıcısı kullanıcılar arasında hızla popülerlik kazanıyor. Çevrimiçi cüzdanlar ve dijital pazar yerleri gibi Web3 uygulamaları için destek sunuyor. Bu, web3’ü kitleler için daha da erişilebilir hale getiriyor. Bu kadar çok insanın web3’e hazır hale gelmelerini sağlayan güçlü Carbon tarayıcısının neden sevildiğine daha yakından bakalım!

Carbon Browser nedir?

Hızlı, güvenli ve özel, gizlilik odaklı web3 tarayıcısı Carbon’dan bahsediyoruz. Tarayıcı, çok zincirli bir cüzdan ve çevrimiçi varlığınız üzerinde kapsamlı kontrol sağlayarak gücü ellerinize verir. Ayrıca web 2.0 ve web 3.0 ekosistemlerini birbirine bağlamak için bir köprü işlevi kullanıyor, böylece her iki dünyanın avantajlarına tek bir aerodinamik alanda kolayca erişebilirsiniz!

5 milyondan fazla indirme ile Carbon, hızlı performansa, güvenliğe ve gizliliğe değer veren Android kullanıcıları için tercih edilen tarayıcı haline geliyor. Özel ve güvenli bir göz atma deneyimi sağlamak için çevrimiçi reklamları ve web sitesi izleyicilerini otomatik olarak engeller. Tarayıcı, ademi merkeziyet, gizlilik eksikliği ve yavaş yükleme hızları sorunlarını çözmeyi amaçlıyor.

Eşsiz göz atma deneyiminin keyfini çıkarırken CSIX jetonları şeklinde ödüller kazanabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

CSIX Coin Nedir?

CSIX, merkezi olmayan, gizlilik odaklı bir Web3 tarayıcısı olan Carbon tarayıcısının yardımcı program simgesidir. Tarayıcı, çok zincirli bir cüzdan ve köprü de dahil olmak üzere standart kripto özellikleriyle tamamen sürükleyici bir web 3.0 deneyimi sunmayı hedefliyor. 3 kat daha hızlı tarama ve üstün Adblock teknolojisi ile tarayıcı sizi Web3’e hazır hale getirmek için geliştirilmiştir.

CSIX jetonları, kullanıcıları günlük aktif kullanıcıları için ödüllendirmenin yenilikçi bir yoludur. Algoritma, kullanıcıların ihtiyaçlarına en uygun ödülleri sağlamak için arz ve talebi otomatik olarak ayarlar. CSIX jetonları, Amazon, eBay, hayırsever bağışlar ve Carbon Pro’nun inanılmaz tarayıcı deneyimi dahil olmak üzere iş ortağı ağı tarafından sunulan sayısız öğe için harcanabilir. Her 24 saatte bir CSIX ödülleri, şart ve koşullara uyanlara sağduyulu ve adil bir şekilde dağıtıyor.

CSIX belirteci, sağlam temeller ve Carbon tarayıcısının vizyonu ile desteklenir ve yalnızca spekülasyon için kullanılacak bir belirteç olmanın ötesine geçer. Toplam 1 milyar jeton arzı var. 

Yardımcı programlardan ve ödüllerden bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Carbon Pro: CSIX token sahipleri, uygulama içinde Carbon Pro tarayıcısına yükseltme yapabilir. Carbon Pro aboneliği, gelişmiş gizlilik ve reklam engelleme özellikleriyle en iyi tarayıcı deneyimimize erişmenizi sağlar. Ama hepsi bu değil! Uygulama içi aboneliğinizi yükseltin ve her zamankinden daha özel bir göz atma deneyiminin keyfini çıkarırken ödüller kazanın.
  • Carbon AdX Marketplace: Carbon AdX Marketplace, yayıncılar ve reklamverenler arasındaki boşluğu dolduran devrim niteliğinde bir pazar yeridir. Bu iki tarafın doğrudan tarayıcıları içinde reklam satın alıp/satabileceği, süreci basitleştirip düzene koyabileceği bir self-servis platform sağlar. CSIX belirteci piyasayı canlandıracaktır.
  • Staking: CSIX uygulama içi stake yapın ve yılda %12’ye varan getiri kazanın.
  • Perakende satın alma: Uygulama içi hediye kartı satın alımlarında ve hayır kurumu bağışlarında CSIX jetonları şeklinde %5’e kadar para iadesi kazanın.
  • Merkezi olmayan finans: Uygulama içi çapraz zincir DEX toplayıcı ve köprüsünü kullanırken CSIX jetonlarıyla daha düşük ücretler ödeyin.
  • Community Governance DAO teklifleri: CSIX sahibiyseniz, teklifler göndererek Carbon’un geleceğini şekillendirebilirsiniz.
  • Topluluk yönetişimi DAO oylaması: Bu tekliflere oy vererek Carbon’un geleceğini şekillendirin.
  • İş ortağı ağı: Geniş ve büyüyen iş ortağı ağımız genelinde CSIX jetonunu harcayın ve kullanın.

CSIX Coin Bilgileri

CSIX Coin Nasıl Alınır?

CSIX ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, CSIX ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla CSIX coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...