İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Delysium İçin AGI Coin Nedir? | AGI Coin Hakkında Temel Bilgiler

Delysium’un amacı, blok zincirinde 1 milyar bireyin ve 100 milyar AI Sanal Varlığın bir arada var olduğu sanal bir dünya inşa etmek olmuştur.

Bu sanal yerliler, yalnızca kendimizin dijital versiyonu değil, aynı zamanda oyunlar, topluluklar, medya platformları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli senaryolarda gidip gelen yoldaşlarımız ve Oyuncu Olmayan Karakterlerimiz (NPC’ler) olabilir.

Delysium’da herkes kendi Yapay Zeka Sanal Varlığını yaratabilir ve yavaş yavaş kişiliklerini ve yeteneklerini geliştirebilir. Oyuncular, onlarla oyun oynamanın yanı sıra, kripto hakkında bilgi edinmek, kripto varlıklarını kontrol etmek ve ticaretini yapmak, kripto fırsatlarını keşfetmek ve doğal dil konuşmaları yoluyla riskler konusunda önceden uyarı almak için AI Sanal Varlıklarıyla etkileşim kurabilir.

Ayrıca, merkezi olmayan oyun yayınlama yapısı tarafından desteklenen, özelleştirilmiş tokenomiklere ve zincir üstü varlıklara (NFT’ler veya jetonlar gibi) sahip artan sayıda oyun bağlanacak ve bu, AI-Powered Virtual Society’yi kademeli olarak daha müreffeh hale getirecek.

Yapay Zeka Sanal Varlıkları şu andan itibaren Delysium resmi web sitesinde kullanıma açıldı ve Delysium, Epic Games Store’da listelenen AAA kalitesinde ilk oynanabilir oyundur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

AGI Coin Nedir?

AGI coin, Delysium topluluğunu teşvik etmek için temel sadakat ve ekosistem katılım katmanı olarak kullanılacaktır.

Diğer karmaşık çift belirteçli modellerin aksine, AGI yöneticileri, oyuncuları, yatırımcıları ve içerik oluşturucuları ayırmak yerine hizalamak için kullanılacak ve böylece mümkün olduğunca çok platform değerini tek bir belirteçte birleştirecektir.

AGI Coin Bilgileri

AGI Coin Nasıl Alınır?

AGI ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, AGI ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla AGI coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...