İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

EXXEN Hesabını Kaç Kişi Kullanabilir?

Acun Ilıcalı‘nın yeni girişimi olan dijital platform Exxen 1 Ocak itibari ile hizmete girdi. Exxen diğer benzeri platformalar aylık üyelik yenilenerek kullanılabilecek, yıllık paketlerde ise ekstra indirim uygulanıyor. Exxen cep telefonundan, tabletten, bilgisayardan, exxen.com, Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV’den iznelebilmektedir.

1 Ocak itibari ile kullanıma sunulan Exxen içerik platformu için açıklama yapan Acun Ilıcalı özellikle öğrencilerin rahatlıkla kullanabilecekleri bir ücretlendirme belirlemeye çalıştıklarını açıklamıştı. Tahminlerimizde yanılmadık ilk 7 gün yeni üyelere ücretsiz olan platform daha sonraki kullanımlar için çok cüzi bir aylık ücret istiyor.

Beyazıt Öztürk, İbrahim Büyükak, Burcu Esmersoy, Tolga Çevik ve Hasan Can Kaya ile anlaşan Acun Ilıcalı platformun hizmet vermeye başlaması ile birlikte bir çok yerli ve yabancı popüler programı bünyesine katmaya hazırlanıyor.

EXXEN Hesabını Kaç Kişi Kullanabilir?

Exxen hesabını birden fazla kişi kullanırsa sorun olur mu? Exxen platformunda hesabın kaç kişi tarafından kullanılabileceği üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır. Üyelik tiplerine göre bir üyelik kaç kullanıcı tarafından erişime açık olacak ve reklam politikası nasıl olacak şeklinde kriterler bulunmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Exxen hesabı yeni üyelikler için ilk 7 gün ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Ücretsiz exxen deneme hesabınız sona erdiğinde kredi kartı ile ödeme yapmanız gerekmektedir. Netflix’de olduğu gibi Exxen’in yakın zamanda birden çok üyelik paketi ile hizmet vermesini bekliyoruz. Exxen çoklu kullanıcı, aile modu ve bireysel kullanıcı paketleri ile kullanıcılarına bir çok seçenek sunacaktır.

Exxen üyelik ücreti 9,90TL olarak açıklandı. Exxen standart ücretli pakette 1 çocuk 5 aile profili açılabiliyor. Ancak aynı hesaptan aynı anda Exxen açılmak istendiğinde “Aynı anda tek cihazdan aktif oturumunuz bulunabilir. Lütfen diğer aktif oturumlarınızı kapatınız yada uygulamalarınızı kapatıp tekrar açınız” hatası alınıyor. Ücretli pakette bahsi geçen 5 profil eğer aynı anda aktif olamıyorsa bu tek kullanıcı anlamı taşıyor. Yakında bu yazıyı yada özelliği güncelleme yaparlar diye düşünüyoruz. 

Exxen reklamsız üyelik ücreti ise 33,25TL olarak belirlendi.

Exxen’de yıllık üyelik almak isterseniz reklamlı üyelik için 298,8TL reklamsız yıllık üyelik için 399TL ödemeniz gerekiyor.

Ücretsiz Exxen hesabı nasıl açılır?

Exxen’in resmi web sitesine girerek 7 Gün Ücretsiz İzle seçeneği ile deneme hesabınızı başlatabilirsiniz. Unutmayın deneme sürümü sadece ilk üyelikler için geçerlidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Exxen 2 kişi kullanabilir mi?

Ticari olmayan üyelikleri bir kişi kullanabilir. Exxen içeriklerini, üyeliğinle aynı anda 1 cihazdan izleyebilirsin.

EXXENSpor Paketlerini Kaç Kişi İzleyebilir?

Spor paketi normal Exxen üyeliğinden ayrı bir pakettir. Ancak Exxen spor paketi tek olarak satılmamaktadır. Exxen üyeliği + Spor paketi olarak satın almanız gerekmektedir. Exxen spor paketi üyeliği aylık ve yıllık taahhütlü olarak satılmaktadır. Spor paketi olmadan Exxen üyeliği almak isterseniz reklamsız yıllık taahhütlü seçenekle alındığında aylık olarak 33,25TL bir aylık olarak alınırsa 39,9TL ücret ile satılmaktadır.

Exxen + ExxenSpor Reklamlı Üyelik

  • Aylık Spor Paketi: Exxen Üyeliği + Spor Paketi: 69.8 TL / Ay
  • Yıllık Spor Paketi: Exxen Üyeliği + Spor Paketi: 54,8 TL / Ay

Exxen + ExxenSpor Reklamsız Üyelik

  • Aylık Spor Paketi: Exxen Üyeliği + Spor Paketi: 74,8 TL / Ay
  • Yıllık Spor Paketi: Exxen Üyeliği + Spor Paketi: 64,8 TL / Ay

Exxen UEFA ve Şampiyonlar ligi paketlerini kaç kişi kullanabilir?

Exxen spor paketlerini (Şampiyonlar Ligi, Uefa paketi) spor paketi üyeliğinle aynı anda 1 cihazdan izleyebilirsin. Farklı bir cihazdan giriş yapmak için hale hazırda kullandığınız cihazdan çıkış yapmanız gerekiyor. Çıkış yapmadan farklı bir cihazdan giriş yapmak isterseniz “Aynı anda tek cihazdan aktif oturumunuz bulunabilir. Lütfen diğer aktif oturumlarınızı kapatınız yada uygulamalarınızı kapatıp tekrar açınız” hatasını alırsınız.

EXXENSPOR Ticari Üyelik Paketleri

EXXENSPOR yayın hayatına başladığında kafalardaki en büyük soru işaretlerinden bir tanesi toplu gösterim yapılan mekanlarda işleyişin nasıl olacağıydı. Standart üyelikle gösterimlerin EXXENSPOR yayın gelirlerine oldukça büyük bir darbe vuracağı düşünüldüğünde bu konuda bir güncelleme yapılması gerekiyordu.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Konu hakkında yapılan düzenleme ve Exxen tarafından yapılan açıklama aşağıdaki gibidir.

“Restoranlar, kafeler, çay bahçeleri, kahvehaneler, oteller, moteller, pansiyonlar, tatil köyleri, hastaneler gibi işletmeler şimdi Exxenspor Ticari Üyelik için exxen.com’a girip işletmelerine Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Avrupa Konferans Ligi ve benzersiz Exxen Dünyası ayrıcalığını kazandırıyor.”

UYARI: Ticari olmayan Exxenspor üyeliği ile işletmelerinde toplu gösterim yapanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Bu noktada işletmelerin exxen.com/tr/sign-up-commercial adresinden ticari üyelik başvurusu yapması gerekmektedir.

EXXEN Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Platform henüz yayınlanmamış olabilir ancak bu tarz platformların en büyük dezavantajları taahhütlü abonelik sistemleridir. Umarız Exxen alternatifleri gibi belirli bir ay platforma aboneliği zorunlu tutmaz. Abonelik iptal süreçleri genelde kullanıcı deneyimini olumsuz etkilemektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

HABER

Dünyanın en büyük video akış platformu Netflix’in en büyük rakipleri arasında yer alan Disney Plus, bugün itibariyle Türkiye’deki yayın hayatın başladı. 138 milyon abone sayısına sahip Disney+ ile...

HABER

Exxen çıktığı ilk günden itibaren hayata geçirdiği projelerle adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak bu sezon UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi...

Çözüm

Türkiye’nin yeni dijital platformu Exxen 1 Ocak itibari ile yayın hayatına başladı. İnternetten yayın yapacak online eğlence platformu Exxen ilk günden aşırı ilgi gördü....

Çözüm

Yerli dijital yayıncılık platformu olan Exxen, platforma özel orijinal programlar ile yeni yılda çıkış yaptı. Reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı abonelik sistemi...