İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

EXXEN Hesabını Kaç Kişi Kullanabilir?

Acun Ilıcalı‘nın yeni girişimi olan dijital platform Exxen 1 Ocak itibari ile hizmete girdi. Exxen diğer benzeri platformalar aylık üyelik yenilenerek kullanılabilecek, yıllık paketlerde ise ekstra indirim uygulanıyor. Exxen uygulaması hangi televizyonlara indirilecek bu konuda da net bir açıklama yapılmış değil.

1 Ocak itibari ile kullanıma sunulan Exxen içerik platformu için açıklama yapan Acun Ilıcalı özellikle öğrencilerin rahatlıkla kullanabilecekleri bir ücretlendirme belirlemeye çalıştıklarını açıklamıştı. Tahminlerimizde yanılmadık ilk 7 gün yeni üyelere ücretsiz olan platform daha sonraki kullanımlar için çok cüzi bir aylık ücret istiyor. Exxen ilk yılını ciddi kampanyalar ile geçirecektir. Bu sayede platformu denemek isteyen kullanıcılara deneyimleme fırsatları sunulacaktır.

Beyazıt Öztürk, İbrahim Büyükak, Burcu Esmersoy, Tolga Çevik ve Hasan Can Kaya ile anlaşan Acun Ilıcalı platformun hizmet vermeye başlaması ile birlikte bir çok yerli ve yabancı popüler programı bünyesine katmaya hazırlanıyor.

EXXEN Hesabını Kaç Kişi Kullanabilir?

Exxen platformunda hesabın kaç kişi tarafından kullanılabileceği üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır. Üyelik tiplerine göre bir üyelik kaç kullanıcı tarafından erişime açık olacak ve reklam politikası nasıl olacak şeklinde kriterler bulunmaktadır.

Exxen hesabı yeni üyelikler için ilk 7 gün ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Ücretsiz exxen deneme hesabınız sona erdiğinde kredi kartı ile ödeme yapmanız gerekmektedir. Netflix’de olduğu gibi Exxen’in yakın zamanda birden çok üyelik paketi ile hizmet vermesini bekliyoruz. Exxen çoklu kullanıcı, aile modu ve bireysel kullanıcı paketleri ile kullanıcılarına bir çok seçenek sunacaktır.

Exxen üyelik ücreti 9,90TL olarak açıklandı. Exxen standart ücretli pakette 1 çocuk 5 aile profili açılabiliyor. Ancak aynı hesaptan aynı anda Exxen açılmak istendiğinde “Aynı anda tek cihazdan aktif oturumunuz bulunabilir. Lütfen diğer aktif oturumlarınızı kapatınız yada uygulamalarınızı kapatıp tekrar açınız” hatası alınıyor. Ücretli pakette bahsi geçen 5 profil eğer aynı anda aktif olamıyorsa bu tek kullanıcı anlamı taşıyor. Yakında bu yazıyı yada özelliği güncelleme yaparlar diye düşünüyoruz. 

Exxen reklamsız üyelik ücreti ise 19.90TL olarak belirlendi. İlk yıl daha fazla kitleye ulaşabilmek için üyelik ücretinde bir değişiklik olmayacaktır.

Exxen’de yıllık üyelik almak isterseniz reklamlı üyelik için 99.90TL reklamsız yıllık üyelik için 199.90TL ödemeniz gerekiyor.

Ücretsiz Exxen hesabı nasıl açılır?

Exxen’in resmi web sitesine girerek 7 Gün Ücretsiz İzle seçeneği ile deneme hesabınızı başlatabilirsiniz. Unutmayın deneme sürümü sadece ilk üyelikler için geçerlidir.

EXXEN Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Platform henüz yayınlanmamış olabilir ancak bu tarz platformların en büyük dezavantajları taahhütlü abonelik sistemleridir. Umarız Exxen alternatifleri gibi belirli bir ay platforma aboneliği zorunlu tutmaz. Abonelik iptal süreçleri genelde kullanıcı deneyimini olumsuz etkilemektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Çözüm

Türkiye’nin yeni dijital platformu Exxen 1 Ocak itibari ile yayın hayatına başladı. İnternetten yayın yapacak online eğlence platformu Exxen ilk günden aşırı bil ilgi...

Çözüm

Yerli dijital yayıncılık platformu olan Exxen, platforma özel orijinal programlar ile yeni yılda çıkış yaptı. Reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı abonelik sistemi...

Çözüm

Türkiye’de en çok izlenen yapımlarda imzası bulunan Acun Ilıcalı’nın yeni girişimi olan Exxen, abonelik sistemi ile çalışan bir dijital yayın platformudur. Yeni yıl ile...

HABER

Yeni dijital platform Exxen Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlıyor. Platform hakkında akıllarda bir çok soru işareti var. Exxen sadece televizyonda  mı olacak? Exxen...