İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

EXXEN Hesabını Kaç Kişi Kullanabilir?

Acun Ilıcalı‘nın yeni girişimi olan dijital platform Exxen 1 Ocak itibari ile hizmete girdi. Exxen diğer benzeri platformalar aylık üyelik yenilenerek kullanılabilecek, yıllık paketlerde ise ekstra indirim uygulanıyor. Exxen cep telefonundan, tabletten, bilgisayardan, exxen.com, Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV’den iznelebilmektedir.

1 Ocak itibari ile kullanıma sunulan Exxen içerik platformu için açıklama yapan Acun Ilıcalı özellikle öğrencilerin rahatlıkla kullanabilecekleri bir ücretlendirme belirlemeye çalıştıklarını açıklamıştı. Tahminlerimizde yanılmadık ilk 7 gün yeni üyelere ücretsiz olan platform daha sonraki kullanımlar için çok cüzi bir aylık ücret istiyor.

Beyazıt Öztürk, İbrahim Büyükak, Burcu Esmersoy, Tolga Çevik ve Hasan Can Kaya ile anlaşan Acun Ilıcalı platformun hizmet vermeye başlaması ile birlikte bir çok yerli ve yabancı popüler programı bünyesine katmaya hazırlanıyor.

EXXEN Hesabını Kaç Kişi Kullanabilir?

Exxen hesabını birden fazla kişi kullanırsa sorun olur mu? Exxen platformunda hesabın kaç kişi tarafından kullanılabileceği üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır. Üyelik tiplerine göre bir üyelik kaç kullanıcı tarafından erişime açık olacak ve reklam politikası nasıl olacak şeklinde kriterler bulunmaktadır.

Exxen hesabı yeni üyelikler için ilk 7 gün ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Ücretsiz exxen deneme hesabınız sona erdiğinde kredi kartı ile ödeme yapmanız gerekmektedir. Netflix’de olduğu gibi Exxen’in yakın zamanda birden çok üyelik paketi ile hizmet vermesini bekliyoruz. Exxen çoklu kullanıcı, aile modu ve bireysel kullanıcı paketleri ile kullanıcılarına bir çok seçenek sunacaktır.

Exxen üyelik ücreti 9,90TL olarak açıklandı. Exxen standart ücretli pakette 1 çocuk 5 aile profili açılabiliyor. Ancak aynı hesaptan aynı anda Exxen açılmak istendiğinde “Aynı anda tek cihazdan aktif oturumunuz bulunabilir. Lütfen diğer aktif oturumlarınızı kapatınız yada uygulamalarınızı kapatıp tekrar açınız” hatası alınıyor. Ücretli pakette bahsi geçen 5 profil eğer aynı anda aktif olamıyorsa bu tek kullanıcı anlamı taşıyor. Yakında bu yazıyı yada özelliği güncelleme yaparlar diye düşünüyoruz. 

Exxen reklamsız üyelik ücreti ise 19.90TL olarak belirlendi. İlk yıl daha fazla kitleye ulaşabilmek için üyelik ücretinde bir değişiklik olmayacaktır.

Exxen’de yıllık üyelik almak isterseniz reklamlı üyelik için 99.90TL reklamsız yıllık üyelik için 199.90TL ödemeniz gerekiyor.

Ücretsiz Exxen hesabı nasıl açılır?

Exxen’in resmi web sitesine girerek 7 Gün Ücretsiz İzle seçeneği ile deneme hesabınızı başlatabilirsiniz. Unutmayın deneme sürümü sadece ilk üyelikler için geçerlidir.

EXXEN Spor Paketlerini Kaç Kişi İzleyebilir?

Spor paketi normal Exxen üyeliğinden ayrı bir pakettir. Ancak Exxen spor paketi tek olarak satılmamaktadır. Exxen üyeliği + Spor paketi olarak satın almanız gerekmektedir. Exxen spor paketi üyeliği aylık ve yıllık taahhütlü olarak satılmaktadır. Spor paketi yıllık taahhütlü seçenekle alındığında aylık olarak 24,90TL bir aylık olarak alınırsa 39,9TL ücret ile satılmaktadır.

Reklamlı Üyelik

  • Aylık Spor Paketi: Exxen Üyeliği + Spor Paketi: 49,8 TL / Ay
  • Yıllık Spor Paketi: Exxen Üyeliği + Spor Paketi: 34,8 TL / Ay

Reklamsız Üyelik

  • Aylık Spor Paketi: Exxen Üyeliği + Spor Paketi: 59,8 TL / Ay
  • Yıllık Spor Paketi: Exxen Üyeliği + Spor Paketi: 44,8 TL / Ay

Exxen UEFA ve Şampiyonlar ligi paketlerini kaç kişi kullanabilir?

Exxen spor paketlerini (Şampiyonlar Ligi, Uefa paketi) spor paketi üyeliğinle aynı anda 1 cihazdan izleyebilirsin. Farklı bir cihazdan giriş yapmak için hale hazırda kullandığınız cihazdan çıkış yapmanız gerekiyor. Çıkış yapmadan farklı bir cihazdan giriş yapmak isterseniz “Aynı anda tek cihazdan aktif oturumunuz bulunabilir. Lütfen diğer aktif oturumlarınızı kapatınız yada uygulamalarınızı kapatıp tekrar açınız” hatasını alırsınız.

EXXEN Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Platform henüz yayınlanmamış olabilir ancak bu tarz platformların en büyük dezavantajları taahhütlü abonelik sistemleridir. Umarız Exxen alternatifleri gibi belirli bir ay platforma aboneliği zorunlu tutmaz. Abonelik iptal süreçleri genelde kullanıcı deneyimini olumsuz etkilemektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

HABER

Exxen çıktığı ilk günden itibaren hayata geçirdiği projelerle adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak bu sezon UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi...

Çözüm

Türkiye’nin yeni dijital platformu Exxen 1 Ocak itibari ile yayın hayatına başladı. İnternetten yayın yapacak online eğlence platformu Exxen ilk günden aşırı ilgi gördü....

Çözüm

Yerli dijital yayıncılık platformu olan Exxen, platforma özel orijinal programlar ile yeni yılda çıkış yaptı. Reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı abonelik sistemi...

Çözüm

Türkiye’de en çok izlenen yapımlarda imzası bulunan Acun Ilıcalı’nın yeni girişimi olan Exxen, abonelik sistemi ile çalışan bir dijital yayın platformudur. Yeni yıl ile...