İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Exxen Televizyonda Mı Olacak? Exxen Nasıl İndirilir?

Yeni dijital platform Exxen Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlıyor. Platform hakkında akıllarda bir çok soru işareti var. Exxen sadece televizyonda  mı olacak? Exxen hangi televizyonlara indirilecek? Exxen telefona nasıl yüklenir? Exxen üyelik ücretleri ne kadar olacak? Exxen hangi kanalda olacak? Merak edilen tüm sorulara bu makalemizde yer vereceğiz.

Acun Ilıcalı tarafından hayata geçirilen yeni dijital platform Exxen bir çok ünlü isimle ve programla Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlıyor. Yerli yabancı bir çok rakibin bulunduğu dijital ortamda rakiplere göre daha güçlü bir başlangıç yapmak isteyen Exxen için bir çok isimle anlaşmalar yapıldı. Ücretlendirme olarak yeni üyelere ilk 7 gün deneme sürümü ücretsiz olarak tanımlanıyor. Deneme sürümü bittiğinde kullanmaya devam etmek için 9.90TL aylık ücret ödemeniz gerekiyor.

Exxen sadece televizyonda mı olacak?

Exxen internetten yayın yapan bir dijital platform olarak yayına başladığı için Telefon ve Bilgisayardan platformu kullanabilirsiniz. Akıllı telefonlara Exxen uygulamasını indirerek hemen kulanmaya başlayabilirsiniz. Exxen android telefonlara nasıl yüklenir? Şuan için sadece App Store’da olan Exxen çok yakında Google Play Store’a eklenecektir. Android telefonlardan Exxen kullanmak için web tarayıcısını kullanmanız gerekiyor.

Exxen’i televizyonda kullanmak için şuan için bilgisayar yada telefon ile platforma giriş yapıp görüntüyü televizyona aktarmanız gerekiyor. İlerleyen süreçte mutlaka Smart TV menülerine Exxen uygulaması eklenecektir.

Exxen telefona nasıl yüklenir?

Exxen uygulamasını şuan için sadece Apple marka telefonlarda kullanabilirsiniz. Uygulama  Google Play Store’a çok yakında eklenecektir.

Uygulamayı indirdikten sonra ücretsiz deneme sürümünüzü başlatarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Exxen üyelik ücreti ne kadar olacak?

Platforma üye olan kullanıcılara ilk üyelik hediyesi olarak 7 gün ücretsiz sunuluyor. Daha sonra uygulamayı kullanmaya devam etmek istiyorsanız 9,90TL aylık ücret ödemeniz gerekmektedir.

Exxen hangi televizyonlarda kullanılacak?

Exxen televizyona nasıl indirilir? Exxen dijital platformu internetten yayın yapacak. Televizyonlarda Exxen kullanmak için bilgisayar HDMI bağlantısı ile görüntüyü TV ye aktarmanız gerekiyor.

Exxen herhangi bir kanal değil platform olarak hayata geçiyor bu yüzden herhangi bir kanaldan yayın yapılmayacak.

İlerleyen dönemde diğer dijital platformlar gibi Akıllı Televizyonların uygulama havuzuna Exxen uygulaması eklenecektir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Çözüm

Türkiye’nin yeni dijital platformu Exxen 1 Ocak itibari ile yayın hayatına başladı. İnternetten yayın yapacak online eğlence platformu Exxen ilk günden aşırı bil ilgi...

Çözüm

Yerli dijital yayıncılık platformu olan Exxen, platforma özel orijinal programlar ile yeni yılda çıkış yaptı. Reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı abonelik sistemi...

Çözüm

Türkiye’de en çok izlenen yapımlarda imzası bulunan Acun Ilıcalı’nın yeni girişimi olan Exxen, abonelik sistemi ile çalışan bir dijital yayın platformudur. Yeni yıl ile...

HABER

Acun Ilıcalı‘nın yeni girişimi olan dijital platform Exxen 1 Ocak itibari ile hizmete girdi. Exxen diğer benzeri platformalar aylık üyelik yenilenerek kullanılabilecek, yıllık paketlerde ise...