İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

FYN Coin Nedir? | Affyn Nedir? | FYN Coin Hakkında Bilgiler

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve AR mekaniğinden tam olarak yararlanan Affyn, NFT’lerin kullanımı ve resmi para birimi FYN belirteci gibi blockchain teknolojisi ile oyunun eğlenceli unsurunu birleştirir.

FYN belirteci, resmi blockchain yardımcı programı belirtecidir. Oyuncuların kazandığı jetonlar hem sanal hem de gerçek dünyada kullanılabilir ve kapalı döngü bir ekonomi oluşturur.

Oyunda, FYN jetonları mülk satın almak veya kiralamak, NFT satın almak ve takas etmek ve çeşitli etkinliklere katılmak için kullanılabilir. Gerçek dünyada, FYN jetonları seyahat, perakende ve yaşam tarzıyla ilgili satın alımlar için kullanılabilir.

Affyn’in kurucuları kimlerdir?

Lucaz Lee, Affyn’in Kurucusu ve CEO’sudur. Yaşam tarzı endüstrisinde uluslararası ekiplere liderlik etme ve ticaret ortaklıklarını genişletme konusunda dokuz yıllık bir deneyime sahiptir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bir seyahat ve yaşam tarzı şirketinin 4 yıl içinde yıllık gelirinin 91 milyon ABD dolarından 926,6 milyon ABD dolarına çıktığı Asya pazarına girmesine yardımcı olan çekirdek liderlik ekibindeydi.

Affyn’i Benzersiz Kılan Nedir?

Oynaması Ücretsiz Oyna ve Kazan Oyuncuların herhangi bir başlangıç ​​ücreti olmadan oynamaya ve kazanmaya başlamasına olanak tanıyan Oyna ve Kazan Metaverse.

Sürdürülebilir Oyun Ekonomisi Affyn, ödüllerin uzun vadede mevcut ve yeni oyuncular için cazip kalmasını sağlamak için çözümü sürdürülebilir ve büyüyen bir oyun ekonomisini sürdürmekte buldu.

Mobil Coğrafi Konum Tabanlı Mobil coğrafi konum tabanlı oyun yükselişte ve Affyn, blockchain alanında mobil Oyna ve Kazan kategorisinin öncüsü olacak.

Real World Token Utility FYN kazanan Kullanıcıların gerçek dünyada kullanmak için FIAT para birimine dönüştürmeleri gerekmez. Affyn, FYN ile ödeme yaptıklarında özel ayrıcalıklar ve avantajlar sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

FYN Coin Bilgileri

FYN Coin Nasıl Alınır?

FYN ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar BitMart ve Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, FYN ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla FYN coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...