İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

FYN Coin Nedir? | Affyn Nedir? | FYN Coin Hakkında Bilgiler

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve AR mekaniğinden tam olarak yararlanan Affyn, NFT’lerin kullanımı ve resmi para birimi FYN belirteci gibi blockchain teknolojisi ile oyunun eğlenceli unsurunu birleştirir.

FYN belirteci, resmi blockchain yardımcı programı belirtecidir. Oyuncuların kazandığı jetonlar hem sanal hem de gerçek dünyada kullanılabilir ve kapalı döngü bir ekonomi oluşturur.

Oyunda, FYN jetonları mülk satın almak veya kiralamak, NFT satın almak ve takas etmek ve çeşitli etkinliklere katılmak için kullanılabilir. Gerçek dünyada, FYN jetonları seyahat, perakende ve yaşam tarzıyla ilgili satın alımlar için kullanılabilir.

Affyn’in kurucuları kimlerdir?

Lucaz Lee, Affyn’in Kurucusu ve CEO’sudur. Yaşam tarzı endüstrisinde uluslararası ekiplere liderlik etme ve ticaret ortaklıklarını genişletme konusunda dokuz yıllık bir deneyime sahiptir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bir seyahat ve yaşam tarzı şirketinin 4 yıl içinde yıllık gelirinin 91 milyon ABD dolarından 926,6 milyon ABD dolarına çıktığı Asya pazarına girmesine yardımcı olan çekirdek liderlik ekibindeydi.

Affyn’i Benzersiz Kılan Nedir?

Oynaması Ücretsiz Oyna ve Kazan Oyuncuların herhangi bir başlangıç ​​ücreti olmadan oynamaya ve kazanmaya başlamasına olanak tanıyan Oyna ve Kazan Metaverse.

Sürdürülebilir Oyun Ekonomisi Affyn, ödüllerin uzun vadede mevcut ve yeni oyuncular için cazip kalmasını sağlamak için çözümü sürdürülebilir ve büyüyen bir oyun ekonomisini sürdürmekte buldu.

Mobil Coğrafi Konum Tabanlı Mobil coğrafi konum tabanlı oyun yükselişte ve Affyn, blockchain alanında mobil Oyna ve Kazan kategorisinin öncüsü olacak.

Real World Token Utility FYN kazanan Kullanıcıların gerçek dünyada kullanmak için FIAT para birimine dönüştürmeleri gerekmez. Affyn, FYN ile ödeme yaptıklarında özel ayrıcalıklar ve avantajlar sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

FYN Coin Bilgileri

FYN Coin Nasıl Alınır?

FYN ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar BitMart ve Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, FYN ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla FYN coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....

Kripto Para

EDU Coin, Binance Launchpad listesine eklenmesiyle birlikte ön satışa katılmak isteyen tüm yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Bu yazımızda Open Campus ve EDU Coin hakkındaki...