İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Google Play Store bağlantı zaman aşımına uğradı sorunu çözüm!

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Zaman zaman yaşanan bu hata genelde internet bağlantımızdan kaynaklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Telefonumuzun mobil verisini kullanıyor isek internet bağlantımız kontrol etmemizde yarar var. Modem üzerinden erişim yapıyor ise ve Google Play Store bağlantı zaman aşımına uğradı hatasını alıyorsak sorunun modemden kaynaklı olma ihtimali oldukça yüksektir.

Bu durumlar genelde modem saat ve tarihi yanlış olduğundan Play Store bağlantı zaman aşımına uğradı hatası vermektedir.

Çözüm için modem yönetim paneline bağlanıp saat ve tarihi güncellemeniz gerekiyor. Modem arayüz bağlantısı için tıkla.

Eğer problem devam ediyor ise modeminize marka ve modeline uygun güncel firmware yüklemeniz gerekmektedir. 

 

Google Play Store Bağlantı zaman aşımına uğradı nasıl düzelir, bağlantı zaman aşımına uğradı  sorunu çözümü, bağlantı zaman aşımına uğradı hatası alıyorum ne yapmalıyım, bağlantı zaman aşımına uğradı  nedir, bağlantı zaman aşımına uğradı neden çıkar, bağlantı zaman aşımına neden uğrar, bağlantı zaman aşımı sorunu çözümü nedir? Google Play Store bağlantı hatası, Google Play Store bağlantı yok hatası root, Google Play Store bağlantı yok tekrar dene, Google Play Store bağlantı freedom, google play bağlantınızı kontrol edip tekrar deneyin, 

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar