İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Güncel Twitter Kodları | 2019 Otomatik Kodlar

Twitter’da günler sürecek bir çok işlemi dakikalar içerisinde yapmanızı sağlayacak olan güncel twitter kodları sayesinde takipçi sayınızı kısa sürede arttırabilir, takipçileriniz ve diğer hesaplar ile daha fazla etkileşime girebilir, toplu olarak sessize alabilir ve bunlar gibi bir çok işlemi anında yapabilirsiniz. Peki Twitter kodları nasıl çalışır?

Twitter Kodları nasıl kullanılır?

Twitter kodlarını kullanmak için yapmanız gereken işlem çok basittir. Toplu olarak işlem yapmak istediğiniz ekranı açıp F12 tuşuna basmanız ve açılan ekranda tarayıcınızın Console bölümüne kodu yapıştırmanız yeterli olacaktır. Böylece kod aktif olarak tarayıcı üzerinde çalışmaya başlayacaktır. Twitter kodları mobil ortamda çalışmamaktadır. Twitter kodlarını mobil ortamda uygulama yardımı ile kullanabilirsiniz.

Twitter Kodu neden çalışmaz?

Twitter kodları zaman zaman güncelleniyor bu yüzden eski kodlar geçersiz olabiliyor. Twitter kodlarının güncel olup olmadığını öğrenmek için kodu çalıştırdığınızda ekran alt kısmındaki bildirimi kontrol etmelisiniz. Eğer hata mesajı alıyorsanız kod güncel değil demektir.

Güncel Twitter Kodları | 2019 Otomatik Kodlar

Güncel Twitter kodlarını sizler için bu makalemizde listeliyoruz. Twitter’da kullanımını kolaylaştıracak en çok aratılan kodları bu makalemizde sizler için derledik başlıklardan ilgili konuya ulaşabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Twitter Toplu Takip Etme Kodu

Twitter’da takibe takip yapmak için en çok kullanılan yöntem toplu takip etme kodunu kullanmaktır. Twitter toplu takip etme kodu 2019 güncel sürümü ile Twitter’da her gün 1.000 hesabı otomatik olarak takibe alabilirsiniz.

Twitter Toplu Takip Bırakma Kodu

Twitter’da takibe takip yöntemini kullanıyorsanız bir süre sonra takibe aldığınız binlerce hesabı otomatik olarak silme ihtiyacı duyacaksınız. Twitter toplu takip bırakma kodu 2019 güncel sürümü ile takibe aldığınız binlerce hesabı dakikalar içerisinde takipten çıkartabilirsiniz.

Twitter Takip Edenleri Geri Takip Etme

Advertisement. Scroll to continue reading.

Twitter’da sizi takip eden ancak sizin takip etmediğiniz hesapları tek tek aramanıza gerek yok. Twitter takip edenleri geri takip etme özelliği ile kısa süre içerisinde sizi takibe alan hesaplarla takipleşe bilirsiniz.

Twitter Takip Etmeyenleri Silme Kodu

Twitter’da sizi takip etmeyen hesapları takipten çıkartmanın en kolay yolu kod kullanmaktır. Twitter takip etmeyenleri takipten çıkartma kodu 2019 güncel sürümü sayesinde dakikalar içerisinde sizi takip etmeyen hesapları takipten çıkartabilirsiniz.

Twitter Toplu Tweet Silme

Twitter’da hesap satışlarında genelde atılan tweetler beğeniler ve diğer paylaşımların hepsi silinir. Tabi hesabın aktifliğine göre bu işlem günler alabilir. Ancak Twitter toplu tweet silme kodu 2019 güncel sürümü sayesinde bu işlemi dakikalar içerisinde sonlandırabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Twitter Toplu Sessize Alma Kodu

Twitter’da takip ettiğniz hesapların bildirimlerinden sıkıldıysanız yada bir süreliğine kafanızı dinlemek istiyorsanız takip ettiğiniz hesapları toplu olarak sessize alabilirsiniz. Twitter toplu sessize alma kodu 2019 güncel sürümü ile takip ettiğiniz hesapların hepsini aynı anda sessize alabilirsiniz.

Twitter Otomatik Beğeni Kodu

Twitter’da takipçi arttırmanın en iyi yöntemlerinden bir tanesi de farklı hesaplarla etkileşimde bulunmaktadır. Etkileşim sayınız arttığında takipçi sayınızda da artışlar olacaktır. Twitter otomatik beğeni kodu sayesinde binlerce hesapla aynı anda etkileşime geçebilirsiniz.

Twitter Otomatik Beğeni Silme Kodu

Advertisement. Scroll to continue reading.

Twitter’da otomatik beğeni ile etkileşim ve takipçi sayınızı arttırdıktan sonra bu beğenileri yine bir kod yardımı ile silebilirsiniz. Twitter toplu beğeni silme kodu ile dakikalar içerisinde geçmiş beğenilerinizi silebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar