İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Hes Çöktü Mü? HES Uygulaması Neden Çalışmıyor?

HES uygulaması pozitif vakaların kalabalık ve kapalı ortamlara girişlerini engellemek amacı ile kullanılıyor. Pandemi sürecinde özellikle Avm ve kamu binaları girişinde HES kodu uygulaması ile giriş sistemi hayata geçirildi. Hes çöktü mü?

Hes Uygulaması Kayıt Olma | Kod Oluşturma

  • Hayat Eve Sığar uygulamasını indirin
  • HES Kodu İşlemleri kısmına girin
  • HES Kodu Oluştur butonuna tıklayın.
  • HES Kodu kullanım süresi seçilir ve kod oluşturulur.

SMS ile HES yazıp boşluk bırakarak sırasıyla; Kimlik Numarası, Kimlik Seri Numarasının Son 4 Hanesi ve Paylaşım Süresi gün sayısı olarak yazılır  ve 2023‘e SMS gönderilir. 

Hes Çöktü Mü?

HES uygulaması neden açılmıyor sorusu uygulamanın yorum kısmında yüzlerce kez dile getirilmiş ve geliştirici cevabı olarak genelde oluşan yoğunluk gösterilmiştir. Uygulamanın aynı anda binlerce milyonlarca insan tarafından kullanılıyor olması gerçekten dönem dönme yavaşlamasına neden olabiliyor.

Özellikle alışveriş merkezi önlerinde uzun sıralar oluşmasına neden olan HES uygulaması neden açılmıyor? HES uygulaması açılmama nedenlerin genellikle ağ kaynaklı sorunlardır.

HES Kodu Yanıt Vermiyor Ne Yapılması Gerekiyor?

İlk olarak şebeke kontrolü yapıp internet bağlantınızın kesintisiz çalıştığından emin olun.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Uygulamaya yeni bir güncelleme geldiyse uygulama açılmadan hata verecektir. HES uygulaması hata verdiğinde uygulama marketinden güncellemeleri denetleyin ve bekleyen güncelleme varsa tamamlayın.

15 Ocak itibari ile toplu taşımalarda HES kodu kullanımı zorunlu olacağından İstanbulkart ile hes kodu nasıl eşleştirilir makalemizi inceleyip eşleştirme işlemini zamanında yapmanızı tavsiye ediyoruz. Keza son günlerde oluşan yoğunluktan hes kodu hata verebilir.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar