İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Inflation Hedging Coin (IHC) Nedir? | IHC Coin Hakkında Bilgiler

IHC Ekibi, finans, sermaye piyasaları, teknoloji ve kripto para endüstrileri dahil olmak üzere çeşitli profesyonel alanlardan uzmanlardan oluşmaktadır.

Üst düzey yönetim ekibi, ülkedeki en iyi kripto para birimi uzmanlarından ve dünya çapında başarılı bir şekilde teknoloji ve fintech şirketlerini kuran girişimcilerden oluşur.

IHC, herhangi bir desteği olmayan başka bir spekülatif kripto para birimi değildir. Kendi blockchain cüzdanı, kripto borsası, yatırım şirketi ve DAO’su vardır.

IH Cüzdan: DEX, Stake, Lending ile Blockchain cüzdanı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

X-META Değişimi: Binance Cloud tarafından desteklenen Orta Asya’daki en likit borsa.

ESK Sermayesi: Kripto alanında konumlanmış risk sermayesi şirketi.

IHC DAO: Tek amacı ESK kullanımını ve talebini artırmak olan Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon.

IHC Coin Nedir?

IHC, çoklu yanma protokollerini izleyerek kendini sürekli yakarak değerini artırmak için konumlandırılmış alternatif bir yatırım jetonudur.

IHC Coin Bilgileri

IHC Coin Nasıl Alınır?

IHC ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.ioCoinbase ve ProBit‘dir. İşlem çiftleri, IHC ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla IHC coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...