İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Inflation Hedging Coin (IHC) Nedir? | IHC Coin Hakkında Bilgiler

IHC Ekibi, finans, sermaye piyasaları, teknoloji ve kripto para endüstrileri dahil olmak üzere çeşitli profesyonel alanlardan uzmanlardan oluşmaktadır.

Üst düzey yönetim ekibi, ülkedeki en iyi kripto para birimi uzmanlarından ve dünya çapında başarılı bir şekilde teknoloji ve fintech şirketlerini kuran girişimcilerden oluşur.

IHC, herhangi bir desteği olmayan başka bir spekülatif kripto para birimi değildir. Kendi blockchain cüzdanı, kripto borsası, yatırım şirketi ve DAO’su vardır.

IH Cüzdan: DEX, Stake, Lending ile Blockchain cüzdanı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

X-META Değişimi: Binance Cloud tarafından desteklenen Orta Asya’daki en likit borsa.

ESK Sermayesi: Kripto alanında konumlanmış risk sermayesi şirketi.

IHC DAO: Tek amacı ESK kullanımını ve talebini artırmak olan Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon.

IHC Coin Nedir?

IHC, çoklu yanma protokollerini izleyerek kendini sürekli yakarak değerini artırmak için konumlandırılmış alternatif bir yatırım jetonudur.

IHC Coin Bilgileri

IHC Coin Nasıl Alınır?

IHC ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.ioCoinbase ve ProBit‘dir. İşlem çiftleri, IHC ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla IHC coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...