İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram Toplu Takipçi Silme | Güncel 2022

Instagram toplu takipçi silme nasıl oluyor? Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım sitesi olan Instagram’da bir çok özellik olmasına rağmen toplu takip etme yada toplu takip bırakma uygulaması maalesef bulunmamaktadır. Şirket bunun en büyük sebebini güvenlik olarak gösteriyor.

Instagram hesabınız ele geçirilirse geri alınana kadar takipçi kaybına uğramamış olursunuz. Ya da binlerce kişiden gelecek takip istekleri ciddi şekilde can sıkıcı hâle gelebilir.

Instagram’da takipçi arttırmayı amaçlayan kullanıcılar takibe takip stratejisini kullandıkları için toplu takipçi silme yada takip etme ihtiyaçları doğuyor. Instagram toplu takipçi silme ve toplu takipçi ekleme uygulamalarının seçimini yaparken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Bu tarz uygulamaların kullanımında hesabınızı yada kişisel bilgilerinizi çaldırabilirsiniz. Uygulama hakkında en hızlı şekilde yorumları okuyarak bir araştırma yapabilirsiniz.

Instagram Toplu Takip Bırakma

Instagram’da eklediğiniz kişileri silmek için tek tek profillerine girerek takibi bırakmanız gerekmektedir. Takibe takip yaparak Instagram’da takipçi arttırmaya çalışan kişiler için bu eklenen kişileri tek tek silmek çok uzun bir işlem olacaktır. Instagram toplu takipçi silme yardımcıları ile kısa sürede eklediğiniz takipleri çıkartabilirsiniz. Toplu takipçi silme işlemi için bir site yada kişiden yardım almadan önce güvenilirliğe çok dikkat etmek gerekiyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bu ihtiyaç üzerine tasarlanmış instagram toplu takip bırakma işlemi için bir uygulamadan yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda takip etmeyenleri silme ve takibi bırakanları tespit etme gibi özellikleri de sizlere kazandıran bu uygulama tavsiye uygulamalarımız arasındadır.

Toplu Takipçi Silme Programımızın adı Unfollow for Instagram – Non followers & Fans“. Bu program sayesinde takip ettiğiniz kişileri toplu halde silebilirsiniz. Google Play Store’dan uygulamayı kurabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulama ile sizi takip etmeyenleri de görebilir ve sizi takip etmeyen hesapları kolay bir şekilde takip etmeyi bırakabilirsiniz.

Instagram takipçi silme uygulaması ile alakalı sorularınızı bize yorum kısmından yazabilirsiniz. Ücretsiz takip bırakma uygulamalarının bir çoğu hesap güvenliğinizi tehdit ettiğinden uygulamayı kullanmadan önce kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Toplu takipçi eklemek isterseniz diğer bir konumuz olan instagram toplu takipçi ekleme yazımıza göz atabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

5 Yorum

5 Comments

 1. Levent

  Temmuz 18, 2018 at 1:00 pm

  Program gayet başarılı toplu takipçi silme konusunda tavsiye ederim

 2. Levent 2

  Ağustos 31, 2018 at 1:54 pm

  Neresi başarılı sürekli onay maili istiyor

 3. hüseyin

  Eylül 4, 2018 at 10:28 pm

  millet takipçi diye çıldırıyor silmeyi kim kullanacakki

 4. fatih

  Eylül 4, 2018 at 10:30 pm

  takipçileri toplu olarak silince engelliyomu acaba

 5. asdasdas

  Şubat 5, 2019 at 3:26 pm

  Nerede bu silme işlemi bulamadım.Kendi yazılımınızı mı övüyorsunuz burada ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Instagram’ın yeni eklentisi Twitter’ın rakibi Threads bugün itibari ile hayata geçti. İlk günden yoğun ilgi gören yeni sosyal medya uygulamasında herkes takipçi sayısını arttırmaya...

HABER

2021 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2021 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

İnceleme

Hepimizin zaman zaman internet üzerinden para kazanma hayalleri olmuştur. Online yöntemlerle para kazanmak bazen göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Daha doğrusu hedeflediğimiz para miktarı kazanma...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sosyal medya uygulamalarındaki güvenlik sorunu nedeni ile hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin eline...