İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Knight Online Yeni Serverlara Giriş Yapma & Kayıt Olma

Knight Online’da Sirius, Altar ve Vega serverlarına giriş yapmak için mutlaka ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Ön kayıt işlemi için NTTNow ve OTP kaydı oluşturmanız gerekiyor.

Gerekli kayıt işlemlerini yapmadan Knight Online yeni serverlara giriş yapmak istediğinizde “Access to this server is currently unavailable for your account” hatasını alırsınız. Hatanın çözümü için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

Sirius, Altar ve Vega Serverlarına Nasıl Giriş Yapılır?

 • NttNow uygulamasını telefonunuza yükleyin ve giriş yapın. (NttNow kısa süreliğine mobil marketlerden kaldırıldı. Apk olarak Google üzerinden indirebilirsiniz)
 • https://www.nttgame.com/knight adresine giriş yapın.
 • Sol alt köşedeki Hesabım bölümünden ICS Serverisi ve Portal ICS Servisi seçeneklerini aktif edin.
 • Hesabım bölümünde sol kısımdan OYUN HİZMETLERİ sekmesine tıklayın
 • SMS Doğrulama ve ICS OTP bağlantılarını yapın. Telefonunuza Any OTP uygulamasını indirip bağlantı yapmanız gerekiyor.
 • Alt bölümden ICS Knight Servisi seçeneğini aktif edin.

Ayarlar tamamlandıktan sonra ana sayfadaki YENİ SUNUCU – KAYIT İŞLEMİ butonuna tıklayın. Çıkan ekrana telefon numaranızı girip NttNow uygulamasına gelen kod ile server kaydını tamamlayın.

Yeni serverlara premium olmadan giriş yapmak zor olsa da şansınızı denemizde yarar var. Knight Online’da premium almanıza rağmen yeni serverlara giriş yapamıyorsanız yukarıdaki ayarları doğru yapmamış olabilirsiniz. Ayarları sırası ile dikkatlice tamamlayınız.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Server girişinde Any OPT uygulamasındaki OTP Number kullanmanız gerekecektir.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

 1. Metin

  Ağustos 31, 2021 at 5:24 pm

  Knight ta yeni servera giriş yapamıyordum elinize sağlık

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Knight Online, tamamen güvenliği arttırmak amacı ile OTP kullanımınızı zorunlu hale getirmiştir. Ancak herhangi bir sebepten dolayı AnyOTP erişimini kaybettiğimizde oyuna girişimizde engellenmiş oluyor....

Oyun

Knight Online’da 9 Mart – 6 Nisan tarihleri arasında aktif olan bu etkinlikle günlük olarak görevleri tamamlayarak Coin toplayabilir ve topladığınız Coin’leri dilediğiniz ödül...

Çözüm

Knight Online anahtar görevi ile alakalı bir kaç bilgi vererek yazımıza başlayalım. Guardian of 7 Keys görevi güncel KO oyuncuları için görece zahmetli bir...

Çözüm

Knight Online günümüzde hala ciddi bir sadık kitle tarafından tercih edilen en eski MMRPG oyunlar arasında yer alıyor. Doğal olarak bazı hatalar geçmişten günümüze...