İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Knight Online Yeni Serverlara Giriş Yapma & Kayıt Olma

Knight Online’da Sirius, Altar ve Vega serverlarına giriş yapmak için mutlaka ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Ön kayıt işlemi için NTTNow ve OTP kaydı oluşturmanız gerekiyor.

Gerekli kayıt işlemlerini yapmadan Knight Online yeni serverlara giriş yapmak istediğinizde “Access to this server is currently unavailable for your account” hatasını alırsınız. Hatanın çözümü için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

Sirius, Altar ve Vega Serverlarına Nasıl Giriş Yapılır?

 • NttNow uygulamasını telefonunuza yükleyin ve giriş yapın. (NttNow kısa süreliğine mobil marketlerden kaldırıldı. Apk olarak Google üzerinden indirebilirsiniz)
 • https://www.nttgame.com/knight adresine giriş yapın.
 • Sol alt köşedeki Hesabım bölümünden ICS Serverisi ve Portal ICS Servisi seçeneklerini aktif edin.
 • Hesabım bölümünde sol kısımdan OYUN HİZMETLERİ sekmesine tıklayın
 • SMS Doğrulama ve ICS OTP bağlantılarını yapın. Telefonunuza Any OTP uygulamasını indirip bağlantı yapmanız gerekiyor.
 • Alt bölümden ICS Knight Servisi seçeneğini aktif edin.

Ayarlar tamamlandıktan sonra ana sayfadaki YENİ SUNUCU – KAYIT İŞLEMİ butonuna tıklayın. Çıkan ekrana telefon numaranızı girip NttNow uygulamasına gelen kod ile server kaydını tamamlayın.

Yeni serverlara premium olmadan giriş yapmak zor olsa da şansınızı denemizde yarar var. Knight Online’da premium almanıza rağmen yeni serverlara giriş yapamıyorsanız yukarıdaki ayarları doğru yapmamış olabilirsiniz. Ayarları sırası ile dikkatlice tamamlayınız.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Server girişinde Any OPT uygulamasındaki OTP Number kullanmanız gerekecektir.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

 1. Metin

  Ağustos 31, 2021 at 5:24 pm

  Knight ta yeni servera giriş yapamıyordum elinize sağlık

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Knight Online Fragmentlerin düştüğü yaratıklar ve renkleri;Knight Online Fragment DroplarıFragment of Arrogance DroplarıFragment of Gluttony DroplarıFragment of Rage DroplarıFragment of Sloth DroplarıFragment of Lechery...

Çözüm

Knight Online Kutu DroplarıKırmızı Kutu DroplarıYeşil Kutu DroplarıMavi Kutu Dropları Knight Online oynayan oyuncuların yüzdesel olarak büyük bir kısmı kutu kırdırmıştır. Özellikle yeni serverlarda...

Çözüm

Knight Online GEM Dropları [2021]Black Gem DroplarıGreen Gem DroplarıBlue Gem DroplarıYellow Gem DroplarıRed Gem DroplarıSilver Gem Dropları Knight online gem dropları yıllardır çoğu oyuncu...

Çözüm

Knight Online Drop ListesiKnight Online Eslant Drop ListesiKnight Online Ronark Land Drop Listesi Knight Online açık harita pvp oyunu olarak yıllar önce piyasaya çıktı....