İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Mozilla Firefox VPN Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Mozilla, VPN kullanımının yaygınlaşması ve kullanıcıların VPN özelliği olan tarayıcılara yönelmesinin ardından yeni bir güncelleme ile kullanıcılarına bu hizmeti vermeyi planlıyor. Mozilla Firefox yeni sürümünde Firefox gizli pencere aracı ile birlikte kullanımda olacak VPN özelliğini kullanıma sunmayı planlıyor.

Firefox’un VPN özelliğinin Opera Özel Pencere bölümünde bulunan VPN özelliği gibi çalışması bekleniyor. Tek fark Mozilla’nın bu özelliği ücretli olarak sunması bekleniyor.

Mozilla daha önce beta sürümünde başlattığı bir ankette VPN özelliğinin kullanıcılar tarafından ne kadar ilgi gördüğünü test etmişti. VPN özelliğinin oldukça fazla ilgi görmesinin ardından Mozilla Firefox’un yeni yayınlanacak sürümünde entegre bir VPN özelliği olmasına karar verilmiş görünüyor.

Sızdırılan bilgilere göre ek bir VPN programı kullanmadan Firefox’da ücretli VPN hizmeti satın alan kullanıcılar tarayıcı üzerinden bu özelliği kullanabilecek.

Yeni yayınlanacak Firefox’un VPN özelliğinin 10 dolar aylık ücret ile kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar