İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Mozilla Firefox VPN Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır?

Mozilla, VPN kullanımının yaygınlaşması ve kullanıcıların VPN özelliği olan tarayıcılara yönelmesinin ardından yeni bir güncelleme ile kullanıcılarına bu hizmeti vermeyi planlıyor. Mozilla Firefox yeni sürümünde Firefox gizli pencere aracı ile birlikte kullanımda olacak VPN özelliğini kullanıma sunmayı planlıyor.

Firefox’un VPN özelliğinin Opera Özel Pencere bölümünde bulunan VPN özelliği gibi çalışması bekleniyor. Tek fark Mozilla’nın bu özelliği ücretli olarak sunması bekleniyor.

Mozilla daha önce beta sürümünde başlattığı bir ankette VPN özelliğinin kullanıcılar tarafından ne kadar ilgi gördüğünü test etmişti. VPN özelliğinin oldukça fazla ilgi görmesinin ardından Mozilla Firefox’un yeni yayınlanacak sürümünde entegre bir VPN özelliği olmasına karar verilmiş görünüyor.

Sızdırılan bilgilere göre ek bir VPN programı kullanmadan Firefox’da ücretli VPN hizmeti satın alan kullanıcılar tarayıcı üzerinden bu özelliği kullanabilecek.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni yayınlanacak Firefox’un VPN özelliğinin 10 dolar aylık ücret ile kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar