İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NBT Coin Nedir? Nanobyte Projesi ve Hakkında Bilgiler

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır.

NanoByte, en iyi kripto kullanım durumlarını ve tekliflerini sağlamak için Sinar Mas Financial Group’tan (Endonezya’daki en büyük holding gruplarından biri) destek ve diğer kurumlar ve taraflarla ortaklık sağladı.

NBT Projesini geliştirmeye yönelik olumlu bir çaba olarak, NBT ekibi çoklu zincir sistemini benimsemeye karar verdi. İlk geliştirme olarak, artık NBT, BEP-20’de de mevcut olmanın yanı sıra Ethereum Blockchain’de de mevcuttur.

Bu gelişmeyle birlikte NBT, artık daha fazla Ethereum hayranına ulaşmak için Uniswap’te takas edilebilir hale geldi. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

NBT Coin Nedir?

NBT coin, Nanobyte ekosisteminin yönetişim belirtecidir. Maksimum arz miktarı 10.000.000.000 NBT olarak sabitlenmiştir. NBT coin Twitter sayfası, Telegram kanalı ve resmi sitesi gibi temel bilgilere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

NBT Coin Bilgileri

NBT Coin Nasıl Alınır?

NBT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, NBT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla NBT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...

Kripto Para

Angola Projesi, blockchain tabanlı Web3.0 Yaratıcı Ekonomi üzerine inşa edilmiş bir sosyal NFT sistemidir. Amacı, insanların günlük yaşamlarında NFT içerikleri oluşturmalarını sağlayarak NFT’nin ana...