İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PIP Coin Nedir? | PIP Coin Hakkında Bilgiler ve Teknik Analiz

PIP, mikro ödemelere odaklanarak büyüyen kripto ekosistemi için yenilikçi çözümler sunan Web3’ün ödeme katmanıdır. PIP’in altyapısı, insanların günlük yaşamlarında kripto para kullanmalarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Coinbase, Galaxy Digital ve CMS gibi üst düzey şirketler tarafından finanse edilen ve Binance Labs tarafından geliştirilen, Şubat 2022’de kullanıma sunulan PIP şu anda dört ödeme hizmeti sunmaktadır:

  • Sosyal ödemeler,
  • Web3 kimliği,
  • Ödeme Düğmesi
  • Ödeme bağlantıları.

PIP’in tüm ürünleri, kripto para biriminin açık ve izinsiz doğası üzerine kuruludur ve herkesin herhangi bir sınırlama olmaksızın küresel olarak para göndermesine ve almasına olanak tanır.

Sosyal Ödemeler

PIP Tarayıcı uzantısı, Twitter, Reddit, Twitch, Discord ve Github gibi sosyal ağlarda ve ayrıca PIP Etiketleri aracılığıyla internetteki herhangi bir yerde ödeme yapılmasına olanak tanır. PIP Etiketi sistemi, herhangi bir web sitesinde veya sosyal medya platformunda para gönderirken ve alırken uzun cüzdan adresini değiştirmek için kullanılabilen bir kripto para birimi adresinin kullanıcı dostu bir sürümünü kullanır. Bu, kullanıcıların uzun ve karmaşık adreslerle uğraşmak zorunda kalmadan bu platformlarda ödeme gönderip almasını kolaylaştırır.

Kodsuz Ödeme Düğmesi

Basit ve kullanımı kolay kripto ödeme düğmesi oluşturulabilir ve bir dakikadan kısa sürede herhangi bir web sitesine yerleştirilebilir. Bu, kripto ödemelerinin herhangi bir web sitesine veya çevrimiçi mağazaya kolayca entegre edilmesini sağlar. Ödeme düğmesi, kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır ve herkesin web sitesinde kripto para birimi ödemelerini kabul etmesini kolaylaştırır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Web3 Identity

PIP.ME, kripto ödemeleri için tasarlanmış, bio’daki özelleştirilebilir bir bağlantıdır. Bu, kullanıcıların sosyal medya platformlarında paylaşabilecekleri basit ve kullanımı kolay bir bağlantı oluşturmasına olanak tanır. Bu bağlantı daha sonra çeşitli kripto para birimlerinde ödeme almak için kullanılabilir. Bu özellik, çalışmalarından para kazanmak isteyen etkileyiciler ve içerik oluşturucular için özellikle kullanışlıdır.

Ödeme Bağlantıları

PIP Ödeme bağlantıları, kullanıcıların e-posta veya metin mesajları gibi herhangi bir iletişim biçimi aracılığıyla ödeme göndermesine olanak tanır. Bu özellik, nerede olursa olsun kullanıcılar arasında kolay ve rahat ödeme yapılmasına olanak tanır. Ödeme Bağlantıları, özellikle müşterilerine sorunsuz bir ödeme deneyimi sunmak isteyen işletmeler için kullanışlıdır.

PIP Faturası

PIP Faturası, kripto destekli bir fatura düzenlemenin basit ve güvenli bir yolunu sunar. Bu ürünle, herkes bir fatura oluşturabilir ve bunu kişisel veya ticari amaçlarla E-posta, haberciler ve hatta basit bir URL yoluyla paylaşabilir. Ayrıca, fatura düzenleyenlerin tüm faturaları yönetmesine ve birkaç tıklamayla ayrıntıları kontrol etmesine olanak tanıyan bir pano sağlar.

Genel olarak, PIP’in misyonu, kripto para birimi ödemelerini internetteki herkes için mümkün olduğunca kolay ve rahat hale getirmektir. Herkesin popüler web sitelerinde ve platformlarda dijital para göndermesine, almasına ve kazanmasına olanak tanıyan kullanıcı dostu ürünler sunarak geleneksel web (Web2) ile merkezi olmayan web (Web3) arasındaki boşluğu doldurmayı hedefliyorlar.

PIP Jetonu

Toplam PIP arzı, tümü aynı anda basılan 1.000.000.000 jetondur. PIP Jetonları 4 ana grup arasında dağıtılacaktır. Topluluk Hazinesi, Toplam PIP arzının 690.000.000 PIP’idir (%69). Topluluk hazinesi 5 grup arasında dağıtılacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ödüllü Tarım: Kullanıcılar çeşitli etkileşimler yoluyla PIP kazanabilir: yeni içerik oluşturabilir, akranlarıyla gönderip alabilir ve düzenli PIP jetonu ödülleri almak için PIP topluluğunda etkileşim kurabilir.

Yönetim: PIP, PipDAO’nun yerel simgesidir. DAO, PIP ekosisteminin sahipliğini temsil eder. PIP sahipleri, PipDAO üyesidir ve PIP ekosisteminin sahibidir.

Staking Ödülleri: Likidite sağlayıcıları, toplam likidite havuzundaki yüzde paylarına göre ödüller kazanır. Bu ödüller, likiditeyi kilitleyen her sağlayıcıya yerel token PIP ile ödenir.

PIP Coin Bilgileri

PIP Coin Nasıl Alınır?

PIP ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve HotBit’dir. İşlem çiftleri, PIP ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla PIP coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...