İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

REIGN Coin Nedir? | Reign of Terror Nedir? | REIGN Token Bilgileri

Reign of Terror: Uprising’in başlangıcından önce geçen bir oyundur. Bir dizi vinyet olarak ayarlanan oyuncu, PFP’lerini çeşitli görevleri tamamlamaları için gönderir, Reign of Terror dünyası hakkında daha fazla şey öğrenir ve Reign of Terror: Uprising and the Reign of Terror ana oyununda kullanabilecekleri ödüller kazanır.

Hikaye:

RoT: Awakening’in hikayesi, oyuncu için ölçeği artan 64 kısa hikayeden oluşan bir seri üzerinden geçiyor. Garip işler yaparak başlayan oyuncu, Orochi’nin karanlık taraflarını keşfedecek ve vatandaşların “uyanmasına” doğru yolculuğuna devam edecek.

Vault Challenge’ın hikayesi, Awakening’in son aşamalarında bir ara geçer. Şehirdeki huzursuzluk büyüdükçe şehirdeki farklı gruplar, hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilecek kaynakları içeren mahzenleri ortaya çıkarır. İmparatorluk tarafından kilitlenmeden ve kaynaklar sonsuza kadar kaybolmadan önce bu mahzenleri bulup hackleme yarışı devam ediyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

REIGN (Zincir Üzerinde Token) Coin Nedir?

  • RoT NFT Pazaryeri’nde herhangi bir satın alma işlemi yapmak için kullanılır.
  • Onu üretmek için kullanılan önceki NFT/sanal öğeleri yakan herhangi bir manga öğesi NFT’sine (bir zincir üzerinde işlem gerektirir) yükselmek için kullanılır.
  • Doğrudan istikrarlı paralarla takas etmek için kullanılır.
  • Zaman içinde daha yüksek REIGN getirileri için stake yapmak için kullanılır.
  • Bir Lonca oluşturmak için bahis yapmak için kullanılır.

REIGN Coin Bilgileri

REIGN Coin Nasıl Alınır?

REIGN ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, REIGN  ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla REIGN coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....