İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

REIGN Coin Nedir? | Reign of Terror Nedir? | REIGN Token Bilgileri

Reign of Terror: Uprising’in başlangıcından önce geçen bir oyundur. Bir dizi vinyet olarak ayarlanan oyuncu, PFP’lerini çeşitli görevleri tamamlamaları için gönderir, Reign of Terror dünyası hakkında daha fazla şey öğrenir ve Reign of Terror: Uprising and the Reign of Terror ana oyununda kullanabilecekleri ödüller kazanır.

Hikaye:

RoT: Awakening’in hikayesi, oyuncu için ölçeği artan 64 kısa hikayeden oluşan bir seri üzerinden geçiyor. Garip işler yaparak başlayan oyuncu, Orochi’nin karanlık taraflarını keşfedecek ve vatandaşların “uyanmasına” doğru yolculuğuna devam edecek.

Vault Challenge’ın hikayesi, Awakening’in son aşamalarında bir ara geçer. Şehirdeki huzursuzluk büyüdükçe şehirdeki farklı gruplar, hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilecek kaynakları içeren mahzenleri ortaya çıkarır. İmparatorluk tarafından kilitlenmeden ve kaynaklar sonsuza kadar kaybolmadan önce bu mahzenleri bulup hackleme yarışı devam ediyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

REIGN (Zincir Üzerinde Token) Coin Nedir?

  • RoT NFT Pazaryeri’nde herhangi bir satın alma işlemi yapmak için kullanılır.
  • Onu üretmek için kullanılan önceki NFT/sanal öğeleri yakan herhangi bir manga öğesi NFT’sine (bir zincir üzerinde işlem gerektirir) yükselmek için kullanılır.
  • Doğrudan istikrarlı paralarla takas etmek için kullanılır.
  • Zaman içinde daha yüksek REIGN getirileri için stake yapmak için kullanılır.
  • Bir Lonca oluşturmak için bahis yapmak için kullanılır.

REIGN Coin Bilgileri

REIGN Coin Nasıl Alınır?

REIGN ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, REIGN  ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla REIGN coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...