İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SCT Coin Nedir? | SuperCells Token Nedir? | SCT Coin Bilgileri

SuperCells Metaverse(SCT), dünyanın ilk blockchain tabanlı süper hücre üyelik hizmeti ekosistemidir. Teknoloji ve bilgi teknolojisi sayesinde, yaşam bilimlerini tek bir laboratuvardan topluluklara ve platformlara yayarak yaşam bilimlerinin ölçeğini ve derinliğini genişletmeye devam ediyor. Fabrikalar ve diğer çeşitlendirilmiş alanlar, yaşam biliminin keşiften gerçekleştirmeye dönüşümünü gerçekleştiriyor. 

İnternet çağında yaşam bilimlerinin uygulanması, yaşam bilimlerindeki atılımları ve yenilikleri teşvik etmek için en son teknoloji ve bilgi teknolojisini yaşam bilimiyle birleştirmektir. Yaşam biliminin altında yatan mantık, yenilikçi bir metodoloji aracılığıyla kapsamlı boyut iyileştirmesi elde etmek ve yaşam biliminin değer değerlendirme standardını bilgi engelleri aracılığıyla iyileştirmektir. 

SuperCells, Kök Hücre depolama, yetiştirme, Ar-Ge, ticaret, hizmet ve inkübasyondan oluşan bir meta veri havuzu oluşturur. SuperCells, talep, hizmet, topluluk ve denetimden oluşan dördü bir arada bir metaverse ekolojisi oluşturur ve kullanıcıların katılım davranışlarını ekonomik hale getirmek ve insan sağlığına katkıda bulunmak için Kök Hücre endüstri zincirinin hızlı gelişimini teşvik etmek için blok zincirini kullanır.

SCT Coin Nedir?

SCT, SuperCells Metaverse için yönetişim belirtecidir. Meta içerisinde satın almaların tamamı SCT coin ile yapılmaktadır. Maksimum arz miktarı 5 milyar SCT olarak sabitlenmiştir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SCT Coin Bilgileri

SCT Coin Nasıl Alınır?

SCT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, SCT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SCT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....