İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SCT Coin Nedir? | SuperCells Token Nedir? | SCT Coin Bilgileri

SuperCells Metaverse(SCT), dünyanın ilk blockchain tabanlı süper hücre üyelik hizmeti ekosistemidir. Teknoloji ve bilgi teknolojisi sayesinde, yaşam bilimlerini tek bir laboratuvardan topluluklara ve platformlara yayarak yaşam bilimlerinin ölçeğini ve derinliğini genişletmeye devam ediyor. Fabrikalar ve diğer çeşitlendirilmiş alanlar, yaşam biliminin keşiften gerçekleştirmeye dönüşümünü gerçekleştiriyor. 

İnternet çağında yaşam bilimlerinin uygulanması, yaşam bilimlerindeki atılımları ve yenilikleri teşvik etmek için en son teknoloji ve bilgi teknolojisini yaşam bilimiyle birleştirmektir. Yaşam biliminin altında yatan mantık, yenilikçi bir metodoloji aracılığıyla kapsamlı boyut iyileştirmesi elde etmek ve yaşam biliminin değer değerlendirme standardını bilgi engelleri aracılığıyla iyileştirmektir. 

SuperCells, Kök Hücre depolama, yetiştirme, Ar-Ge, ticaret, hizmet ve inkübasyondan oluşan bir meta veri havuzu oluşturur. SuperCells, talep, hizmet, topluluk ve denetimden oluşan dördü bir arada bir metaverse ekolojisi oluşturur ve kullanıcıların katılım davranışlarını ekonomik hale getirmek ve insan sağlığına katkıda bulunmak için Kök Hücre endüstri zincirinin hızlı gelişimini teşvik etmek için blok zincirini kullanır.

SCT Coin Nedir?

SCT, SuperCells Metaverse için yönetişim belirtecidir. Meta içerisinde satın almaların tamamı SCT coin ile yapılmaktadır. Maksimum arz miktarı 5 milyar SCT olarak sabitlenmiştir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SCT Coin Bilgileri

SCT Coin Nasıl Alınır?

SCT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, SCT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SCT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...