İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SFTY Coin Nedir? | Stella Fantasy Nedir? | SFTY Yorum

Stella Fantasy, Binance Smart Chain üzerine kurulmuş yüksek kaliteli bir Web3 ARPG’dir. Oyuncular, Abyss Rifts’i fethedebilir, kaynaklar toplayabilir, teçhizat üretebilir ve Anime’den ilham alan bir dünyada savaşabilir. Ve oyun, oyuncuların karakterlerini ve silahlarını Marketplace’te takas edebilecekleri veya daha zorlu içeriklerin üstesinden gelmek için kullanabilecekleri ve karşılığında daha iyi ödüller kazanabilecekleri ilgi çekici özellikler sunuyor. Oyunun ekosistemini ve yönetişimini sürdürmek için Stella Fantasy Token (SFTY) yayınlandı ve bu belirteç, NFT’lerin uyanışında ve işlenmesinde ve yüksek kaliteli öğeler satın alınmasında çok önemli bir rol oynuyor.

Sanal Anime waifus ile kendi güçlü partinizi oluşturun ve Synodia’yı kurtarmak için çeşitli patronlara karşı savaşın. Stella Fantasy, Ring Games tarafından geliştirilen yüksek kaliteli bir Web3 Aksiyon RPG’sidir. Stella Fantasy dünyasında oyuncular, tehlikeli ‘Abyss Rift’ zindanını fethetmek için yola çıkan maceracıların rolüne kendilerini kaptırabilir ve çabalarının karşılığında çeşitli ödüller alabilirler. Oyuncular bu ödüllerle ekipmanlarını yükseltebilir ve hatta NFT’lere dönüştürerek kendi sanal evrenlerini yaratabilirler. Oyun boyunca oyuncular karakterler, ekipman ve diğer değerli öğeler gibi dijital varlıklar kazanacaklar. Bu varlıklar, oyuncuların cüzdanlarında token ve NFT olarak saklanacak ve Stella Fantasy’nin ekosistemi ve organik iletişim sistemi ile etkileşime girerek ekonomik ödüller kazanma fırsatına sahip olacaklar.

Stella Fantasy Ekibi

Ring Games tarafından geliştirilen, kanıtlanmış başarı geçmişine sahip profesyonellerden oluşan bir ekip Ring Games, 2019 yılında CEO Jooho YUN ve daha önce onunla küresel hit mobil karakter koleksiyon RPG’si “King’s Raid” için birlikte çalışan bir geliştirici ekibi tarafından kuruldu. Dünya çapında 10 milyondan fazla indirme kaydetti ve 2017’de 200 milyon dolarlık satış hasılatına ulaştı.

Stella Fantasy Pazar Stratejisi

Web2 Oyun deneyimini Web3 Ekosistemine taşımak için Web2.5 oyunuyla tanışın. Stella Fantasy, web2 kalitesinde standardı belirleyen ve web3 ekosistemiyle sorunsuz bir şekilde bütünleşen, çığır açan bir Anime tarzı karakter koleksiyon aksiyon RPG’sidir. Unreal Engine4 kullanarak sanatsal görsellerini doğru bir şekilde yansıtan çarpıcı 3D karakter modellemesi ile Stella Fantasy, oyuncular için gerçekten sürükleyici bir deneyim garanti ediyor. Her karakterin benzersiz bir dövüş stili, silahı ve becerileri vardır. Karakterlere, kendi hareketlerine, performanslarına ve silahlarına sahip olmalarına izin veren, sırasıyla farklı animasyon karelerine sahip oldukları için misli olmayan bir değer verilir. Ayrıca oyuncular, 4 karaktere kadar becerikli bir şekilde kontrol ederek ve heyecan verici ve dinamik bir oyun deneyimi için yarışarak benzersiz aksiyon özellikleriyle tam anlamıyla etkileşime geçebilirler. konsol oyununa benzer. Oyunculara yüksek kaliteli oynanış deneyimi sunmanın yanı sıra, SFTY jetonlarının pratik kullanımının yaygınlaştırılması için çalışmalar yapılmıştır. Karakterler açısından, odak noktası yalnızca onları güçlendirmek ve satmak değil, aynı zamanda oyunda kullanılabilecek parçalar geliştirmek, örneğin staking yoluyla üretkenliği artırmaktır. Oyun içinde jeton kullanımını genişletmek için ortak oyun ve rekabet gibi çeşitli içerikler ekleniyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Tanınmış küresel yatırımcılar, yüksek büyüme potansiyeline güç katıyor. Stella Fantasy projesi, Animoca Ventures, Planetarium ve Krust Universe liderliğindeki seçkin ortaklardan 7 milyon ABD Doları tutarında fon elde etmek için 2022’nin başlarından itibaren gerçekleşen Özel Token Turlarını başarıyla tamamladı. Ayrıca Play Ventures, DeFiance Capital, Arcane Group, Double Peak, DWeb3 Capital, SGVerse, Aura Network ve Magic Eden ile GuildFi, Avocado DAO ve PathDAO gibi uluslararası loncalar da turlara katıldı.

SFTY Coin Nedir?

Stella Fantasy Token (SFTY), Stella Fantasy’nin ekosistemini ve yönetişimini sürdürmek için verilen bir belirteçtir. SFTY, oyunu harici sistemlere bağlamaya hizmet eder ve genel dengeyi korur.

Ek olarak, SFTY, oyuncuların kararlarına göre oyunda çeşitli şekillerde veya DAO’nun yönetişim faaliyetlerine katılmak için kullanılacaktır.

Toplam SFTY arzı sabittir ve oyun aracılığıyla ek olarak tedarik edilmeyecek veya rastgele verilmeyecektir.

SFTY Coin Bilgileri

SFTY Coin Nasıl Alınır?

SFTY ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, SFTY  ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SFTY coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...