İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SQUIDGROW Coin Nedir? | Squid Grow Yorum | Twitter | Telegram

Netflix’ten ilham alan diğer belirteçlere benzer şekilde, Squid Grow bir dizi kırmızı bayrakla birlikte gelir.

2021 yılında yaşanan bir dolandırıcılığının ardından Netflix dizisi Squid Game, kripto para piyasasında korkunç bir imaja sahipti. Ancak bu, bir meme tokeni olarak tasarlanmış bir kripto para birimi olan Squid Grow’un ilk çıkışını durdurmadı.

Buna rağmen Laser.Desk, SQUIDGROW’u “olası bir dolandırıcılık” olarak nitelendirdi ve anonim kurucusu ve merkezi akıllı sözleşme gibi başka uyarı işaretleri de var.

SQUIDGROW Coin Nedir?

Adını hit Netflix şovundan alan Squid Grow, en yaygın kullanılan meme jetonu olmayı hedefleyen yeni bir kripto para birimidir. Para birimi, BNB zincirinin en güvenli meme parası statüsünü elde etmeyi hedefliyor. Web sitesinin sözleriyle, “Pazarlama, fayda ve daha fazlasıyla zirveye ulaşana kadar büyümeye devam edeceğiz!”

Advertisement. Scroll to continue reading.

Squid Grow, güven, topluluk, şeffaflık ve uzun ömürlülüğe prim vererek hedeflerine ulaşmayı planlıyor.

Şirketin teknik incelemesi, bitcoin sektöründe güvenin önemini vurguluyor. Bu, güvenlik önlemlerinin yanı sıra topluluk ve kalkınma planlarında açıklık gerektirir.

Ancak bu meme projesinin yaratıcısı bilinmemek istiyor ve tüm çevrimiçi etkileşimlerinde Shibtoshi (Bitcoin’in yaratıcısının adına yapılan bir oyun) adını kullanıyor. Projenin Amerikalı pazarlama direktörü kendisini Dane olarak tanımladı ve kolej sporları yaptığını ve yedi yıl boyunca kripto para birimi sektöründe çalıştığını paylaştı. Ancak Currency.com, bunu Squid Grow web sitesinden bağımsız olarak doğrulayamadı.

SQUIDGROW Coin Bilgileri

SQUIDGROW Coin Nasıl Alınır?

SQUIDGROW ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, LBank, MEXC ve BitMart’dir. İşlem çiftleri, SQUIDGROW ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SQUIDGROW coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...