İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SQUIDGROW Coin Nedir? | Squid Grow Yorum | Twitter | Telegram

Netflix’ten ilham alan diğer belirteçlere benzer şekilde, Squid Grow bir dizi kırmızı bayrakla birlikte gelir.

2021 yılında yaşanan bir dolandırıcılığının ardından Netflix dizisi Squid Game, kripto para piyasasında korkunç bir imaja sahipti. Ancak bu, bir meme tokeni olarak tasarlanmış bir kripto para birimi olan Squid Grow’un ilk çıkışını durdurmadı.

Buna rağmen Laser.Desk, SQUIDGROW’u “olası bir dolandırıcılık” olarak nitelendirdi ve anonim kurucusu ve merkezi akıllı sözleşme gibi başka uyarı işaretleri de var.

SQUIDGROW Coin Nedir?

Adını hit Netflix şovundan alan Squid Grow, en yaygın kullanılan meme jetonu olmayı hedefleyen yeni bir kripto para birimidir. Para birimi, BNB zincirinin en güvenli meme parası statüsünü elde etmeyi hedefliyor. Web sitesinin sözleriyle, “Pazarlama, fayda ve daha fazlasıyla zirveye ulaşana kadar büyümeye devam edeceğiz!”

Advertisement. Scroll to continue reading.

Squid Grow, güven, topluluk, şeffaflık ve uzun ömürlülüğe prim vererek hedeflerine ulaşmayı planlıyor.

Şirketin teknik incelemesi, bitcoin sektöründe güvenin önemini vurguluyor. Bu, güvenlik önlemlerinin yanı sıra topluluk ve kalkınma planlarında açıklık gerektirir.

Ancak bu meme projesinin yaratıcısı bilinmemek istiyor ve tüm çevrimiçi etkileşimlerinde Shibtoshi (Bitcoin’in yaratıcısının adına yapılan bir oyun) adını kullanıyor. Projenin Amerikalı pazarlama direktörü kendisini Dane olarak tanımladı ve kolej sporları yaptığını ve yedi yıl boyunca kripto para birimi sektöründe çalıştığını paylaştı. Ancak Currency.com, bunu Squid Grow web sitesinden bağımsız olarak doğrulayamadı.

SQUIDGROW Coin Bilgileri

SQUIDGROW Coin Nasıl Alınır?

SQUIDGROW ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, LBank, MEXC ve BitMart’dir. İşlem çiftleri, SQUIDGROW ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SQUIDGROW coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...