İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok video silme | Kalıcı Olarak Silme | ÇÖZÜLDÜ

TikTok video silme nasıl yapılıyor? Tik Tok video silme seçneği nerededir? TikTok videoları nasıl siliniyor? Tik Tok video silme nasıl yapılıyor? Musically video nasıl silinir?

Tiktok’ta daha önceden paylaşmış olduğumuz videoları silmek oldukça kolay bir işlemdir. Genel olarak bize gelen soruların başında “düet yapılan videoları silmek yada alıntı yapılan videoları silmek” geliyor. Bu durum paylaşımı yapan kişiye göre farklılık gösterebiliyor. Çünkü videoyu paylaşırken nasıl paylaştığınız silme işlemi için büyük önem taşıyor.

Tiktok herkese açık video nedir? makalemizden video erişimleri ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Daha önce çektiğimiz Tiktok videosunu tek olarak silmek için aşıdaki adımları takip edebilirsiniz. Tiktok toplu video silme seçeneği şuan aktif değildir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TikTok Video Silme Nasıl Yapılıyor?

TikTok uygulamasında daha önce paylaştığınız bir videoyu silmek için sileceğiniz videoya dokunun ve sağ alt köşedeki ok tuşuna basın menüden “SİL” seçeneğini seçerek videoyu kalıcı olarak silebilirsiniz. Tiktok silinen videoları tekrar geri getiremeyeceğinizi hatırlatmak isteriz. Silinen Tiktok videoları kesinlikle kurtarılmamaktadır.

TikTok arama geçmişi nasıl siliniyor? TikTok hareket dökümü ve arama geçmişinizi nasıl silebileceğinizi TikTok Geçmişi Temizleme makalemizden öğrenebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

8 Yorum

8 Comments

 1. Yağmur Ölekli

  Eylül 14, 2018 at 12:54 pm

  Ben yalnışlıkla videomu sildim. Telefona da kaydetmemiştiö. Tekrar geri bulabılır mıyım

  • Admin

   Eylül 14, 2018 at 3:08 pm

   Maalesef silinen video platformdan tamamen kaldırılıyor.

 2. Ayhan

  Ekim 19, 2018 at 3:52 pm

  Tik tok da çektiğim video yi silemiyorum dediginiz gibi yaptım olmadı

 3. Sinem

  Kasım 27, 2018 at 9:02 pm

  Ya ben bir video attım bişeyler yazdım açıklamaya yorum kısmına değil nasıl değiştircem onu

 4. Tuğba güner

  Ocak 17, 2019 at 6:27 pm

  Tiktok da yanlışlık videomu paylaştım biride videomu paylaşmış onu o kişiden nasıl silebiliriz kim olduğunu bilmiyorum videoyu ben silince kimin paylaştığı kayboldu norlur yardım edin

 5. Mehmet

  Ağustos 27, 2019 at 2:05 pm

  Merhaba videomu sildim başka bir yerde gözükmez artık dimi

 6. Nusya

  Eylül 12, 2019 at 12:34 pm

  Telefonumu değiştireceğim için mecbur tiktok uygulamasını yeni telefonuma taşımam gerekiyor. Sorum şu. Yeni telefonuma yüklediğimde paylaştığım ve taslaklardaki videolarım da yeni yükleywceğim hesapta kalıyomu ltfen cvp

 7. Bayram

  Mayıs 29, 2020 at 8:33 pm

  Tik tok da paylaştığım birvideoyu silemiyorum dediğiniz gibi videonun üzerine tıklıyorum fakat sağ altköşede ok tuşu çıkmıyor raporettim yinede yardımcı olmadınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar