İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Beğeni Geçmişini Görme | Beğeni Geçmiş Silme

Tiktok beğeni geçmişi nasıl görünüyor? Tik Tok beğeni geçmişi nasıl silinir? Beğendiğim videoları nerede bulabilirim? Tik Tok favori listesi yapılabiliyor mu? Tiktok beğeni geçmişi silme nasıl oluyor?

Tiktok’ta beğeni gönderme hilesi yada ücretsiz beğeni gönderme uygulaması benzeri uygulamaları kullanan kullanıcılar bir süre sonra kendi hesaplarından sayısız paylaşımın beğenildiğini fark edecektir. Bunun sebebi Tiktok beğeni hilesi adı altında kurduğunuz uygulamaların hesabınıza yüzde yüz erişim sağlaması ve size beğeni getirdiği gibi farklı hesaplara da beğeni satmasıdır.

Tiktok otomatik beğenilerin dışında daha sonra izlemek istediğiniz hoşunuza giden videolara beğeni vererek profilinizde listelenmesini sağlayabilirsiniz. Tiktok uygulamasında daha önceden beğendiğiniz videoları görmek için profil sayfanıza gitmeniz yeterli olacaktır. Bir nevi TikTok hareket dökümü diyebiliriz.

TikTok Beğeni Geçmişini Görme

TikTok geçmişi temizleme özelliği ile tüm arama geçmişi ve hareket dökümünüzü temizleyebilirsiniz. TikTok Geçmiş Temizleme makalemizdeki yönergeleri uygulayarak uygulama geçmişini hemen silebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TikTok beğendiğiniz videoları görmek için:

 • TikTok uygulamasına giriş yapın
 • Sağ alt köşeden Profil simgesine dokunun
 • Profilinzde alt kısımda Kalp işaretine dokunun ve beğeni geçmişi açılacaktır.

Bu bölümde daha önceden beğenmiş olduğunuz tüm video içeriklerini görebilirsiniz. Beğeni kaldırmak için videoya tıklayın ve beğeniyi iptal edin. Beğeni geçmişini tamamen silmenin şuan için bir yöntemi yok. Tik Tok beğeni geçmişi ile alakalı sorunları bize yorum kısmından  yazabilirsiniz.

Tiktok’ta videolarınızı kimlerin paylaştığını hiç merak ettiniz mi? Tiktok video kimler paylaştı makalemizden konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

6 Yorum

6 Comments

 1. fatih

  Eylül 3, 2018 at 12:41 am

  tam aradığım özellik

 2. Celal

  Eylül 4, 2018 at 4:57 pm

  Musically de daha önce izlediğim video yu nasıl bulurum? Kayıtlı olduğu bir yer var mıdır?

 3. Nurhayat

  Aralık 9, 2018 at 2:11 pm

  Toplu begenileri kaldirma gibi bi ozelligi varmi tik tokun yoksada cikma ihtimqli varmidir?

 4. Dilaratahir12

  Eylül 24, 2019 at 6:38 pm

  Ben rekor kırmak istiyorum beğeni

 5. Neşe

  Eylül 1, 2021 at 7:15 pm

  Tiktok eski beğenileri listeliyor ancak gelen beğenilerin listesi yok

 6. lideramedl

  Mayıs 26, 2023 at 1:45 am

  İsnat ne zaman açıklanacak mı kemyehejemdnyd eheyeime çok seviyorum bana ne diyorsun ya da istegram hesabım var bunda çok seviyorum okulu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar