İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Gül Ne Kadar? Gül Kaç TL Ediyor?

Tiktok gül, canlı yayın açan kullanıcılara en çok bağış yapılan emojidir. Tiktok’ta takipçiler fiyatı ucuz olduğu için yayıncıları azda olsa desteklemek için gül hediye ediyorlar. Çok sık hediye edildiği için gül emojisi fiyatı çok merak ediliyor. Tiktok gül ne kadar ediyor?

Tiktok’ta bağış sistemi yayıncıları desteklemek amacı ile hayata geçirildiği için bizce hediye fiyatları çok önemli olmamalı ancak kullanıcılar canlı yayınlardan ciddi gelir elde etmeye başlayınca emojilerin yayıncılara bıraktığı miktarlarda merak konusu olmaya başladı.

Özellikle Tiktok’tan ilk ödememi aldım akımı Tiktok yediye fiyatlarını iyice merak konusu haline getirdi. Peki Tiktok’ta gük kaç tl ediyor?

TikTok’ta Gül Nasıl Hediye Edilir?

Tiktok’ta yat hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden yeterli miktarda jeton satın almanız gerekmektedir.

Tiktok’ta herhangi birine gül emojisi göndermek için canlı yayında hediyeler bölümünden emojiyi seçip yollamanız yeterlidir. Genelde gül adetli olarak hediye edilmektedir. Bu yüzden bir kaç adet gül atan takipçiler çok fazla dikkat çekmezler.

Bir yayıncıya 100 adet gül atacağınıza 1 adet Asa gönderseniz daha çok dikkat çekersiniz.

TikTok Gül Ne Kadar?

Tiktok’ta en çok hediye edilen emojinin jeton ve tl fiyatına birlikte bakalım. Tiktok’ta gül hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden jeton satın almanız gerekmektedir. Daha sonra canlı yayında alt kısımdaki hediye bölümünden yayıncıya gül gönderebilirsiniz.

Tiktok’da gül fiyatı olarak kullanıcı hesabından 1 jeton çekiliyor. Yayında gül hediye alan yayıncıya ise 10krş değerinde jeton yatırılıyor.

Tiktok gül kaç para bırakıyor?

Gül emojisi satın alan kişiye 25krş a denk geliyor. Yayıncı gül hediyesinden 10krş kazanıyor.

Tiktok hediye fiyatları makalemizden diğer emoji fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Tiktok ayıcık ne kadar?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...

Çözüm

Tiktok canlı yayınlarda Sticker hediye sistemi ile bildiğimiz bağış sistemini hayata geçirmiş oldu. Canlı yayın açan TikTok kullanıcılarına uygulamadaki Sticker’ları hediye ederek bağışta bulunabiliyorsunuz....