İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Gül Ne Kadar? Gül Kaç TL Ediyor?

Tiktok gül, canlı yayın açan kullanıcılara en çok bağış yapılan emojidir. Tiktok’ta takipçiler fiyatı ucuz olduğu için yayıncıları azda olsa desteklemek için gül hediye ediyorlar. Çok sık hediye edildiği için gül emojisi fiyatı çok merak ediliyor. Tiktok gül göndermek ne demek? Tiktok gül ne kadar ediyor?

Tiktok’ta bağış sistemi yayıncıları desteklemek amacı ile hayata geçirildiği için bizce hediye fiyatları çok önemli olmamalı ancak kullanıcılar canlı yayınlardan ciddi gelir elde etmeye başlayınca emojilerin yayıncılara bıraktığı miktarlarda merak konusu olmaya başladı.

Özellikle Tiktok’tan ilk ödememi aldım akımı Tiktok yediye fiyatlarını iyice merak konusu haline getirdi. Tiktok gük kaç tl ediyor? Tiktok’ta en çok hediye edilen emoji gül’dür.

TikTok’ta Gül Nasıl Hediye Edilir?

Tiktok’ta yat hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden yeterli miktarda jeton satın almanız gerekmektedir.

Tiktok’ta herhangi birine gül emojisi göndermek için canlı yayında hediyeler bölümünden emojiyi seçip yollamanız yeterlidir. Genelde gül adetli olarak hediye edilmektedir. Bu yüzden bir kaç adet gül atan takipçiler çok fazla dikkat çekmezler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bir yayıncıya 100 adet gül atacağınıza 1 adet Asa gönderseniz daha çok dikkat çekersiniz.

TikTok Gül Ne Kadar?

Tiktok’ta en çok hediye edilen emojinin jeton ve tl fiyatına birlikte bakalım. Tiktok’ta gül hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden jeton satın almanız gerekmektedir. Daha sonra canlı yayında alt kısımdaki hediye bölümünden yayıncıya gül gönderebilirsiniz.

Tiktok’da gül fiyatı olarak kullanıcı hesabından 1 jeton çekiliyor. Yayında gül hediye alan yayıncıya ise 10krş değerinde jeton yatırılıyor.

Tiktok gül kaç para bırakıyor?

Gül emojisi satın alan kişiye 25krş a denk geliyor. Yayıncı gül hediyesinden 10krş kazanıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Tiktok hediye fiyatları makalemizden diğer emoji fiyatlarını ve maliyetlerini öğrenebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

3 Yorum

3 Comments

 1. Melis

  Ağustos 24, 2021 at 7:48 pm

  Tiktok’ta gül fiyatı ucuz olduğu için en çok gül hediye ediliyor. Yayıncılar bundan hiç para almıyor diyorlar siz 10krş alıyor demişsiniz hangisi doğru acaba?

 2. Menekşe

  Ağustos 28, 2021 at 10:27 am

  Yayıncıya gül atacağınıza hiç hediye göndermeyin daha iyi bence gül yayıncıya hiç birşey bırakmıyor.

 3. MahmutU

  Eylül 1, 2021 at 7:12 pm

  Canlı yayında gül atmak kadar gereksiz bir şey yok.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Sosyal medya uygulamalarından gelir elde etmek isteyenlerin en çok merak ettiği konular hediyelerin kaç para ettiğidir. Tiktok’da en çok merak edilen “hediye puanı hesaplama,...

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...