İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Vero takipçi arttırma | Beğeni arttırma

Son zamanların en popüler sosyal paylaşım uygulamalarından biri olan Vero – True Social yakın zamanda Türkçe dil desteğine geçerek ülkemizde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Vero uygulaması diğer sosyal paylaşım platformlarından farklı olarak daha az reklam ve daha şık tasarım ile oldukça fazla ilgi görmeye başladı.

Vero nedir?

Vero – True Social şık bir arayüze sahip Facebook ve Instagram uygulamalarının özelliklerini ortak bir platformda toplamış sosyal paylaşım sitesidir. Vero Facebook alternatifi olarak 2015 yılında tasarlanmıştır. Dünya devi sosyal paylaşım platformaları ile kısa sürede rekabet etmesi mümkün görünmesede uygulamanın biraz reklam desteği ile hak etttiği değeri göreceğini düşünüyoruz.

Vero soyal paylaşım platformunda para kazanmak ve online ticaret yapmak isteyen kullanıcılar için özel bir algoritma geliştirilmiştir. Henüz platform tam manası ile işlevsel olmasada uygulamanın popülerliğinin artması ile ciddi bir online pazar oluşacağını görmek zor değil.

Sosyal paylaşım sitelerinde Instagram’da olduğu gibi satış yapma olanağı olduğu durumlarda takipçi sayısının önemide artıyor. Vero uygulamasında takipçi arttırma için size bazı seçenekler sunuluyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Vero takipçi arttırma | Beğeni arttırma

→ Diğer sosyal ağlardaki takipçi yada arkadaşlarınızı Vero uygulamasına davet ederek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Vero davetiyesi gönderilen kişiler kayıt olduklarında otomatik olarak sizi takibe almış olacaklardır.

→ Mail ve Rehberinizde bulunan kayıtlı tüm kişileri Vero uygulamasına davet ederek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

→ Platform üzerinde paylaşımlarınız ile güncel ilgi çekici konuları ön plana çıkartarak takipçi sayınızı kısa sürede arttırabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Yağmur

    Eylül 17, 2018 at 8:59 pm

    TikTok’ da takipçi arttırma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Dünya çapında en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesi olan Instagram’da hayran kitlesi oluşturmak gittikçe zorlaşıyor. Genelde ticari amaçlı sayfa oluşturmak isteyen kullanıcılar hızlı bir...

Çözüm

Instagram kendi kendine takipçi ekliyor sebebi nedir? Instagram kendiliğinden takip sorunu nasıl çözülür? Instagram erişim izinleri nasıl düzenlenir? Instagram’da takip ettikleriniz otomatik olarak artıyor...

Çözüm

Instagram toplu takipçi silme nasıl oluyor? Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım sitesi olan Instagram’da bir çok özellik olmasına rağmen toplu takip etme yada toplu takip...