İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WAS Coin Nedir? | Wasder (WAS) Hakkında Bilgiler

Oynamak için yeni arkadaşlar edinmek veya ilham veren harika içerikler bulmak istediğinizi varsayalım, nereden başlamalısınız? Wasder, bunun sizinle ve oynamayı sevdiğiniz oyunlarla başladığına inanıyor. Wasder’da profiliniz sadece hoş görünmekle kalmaz, aynı zamanda sizin deneyiminize güç veren ve hikayenizi anlatan özdür. Platforma kendinizden bahsederek herkesin neyle ilgili olduğunuzu bilmesini sağlayın, profilinizi özelleştirin ve en sevdiğiniz oyunları ve başarıları sergileyin. Oyunlarınızı ekledikten sonra, Party Play aracılığıyla onları oynayan diğer kişilerle bağlantı kurmak kolaydır. Bu yolculuk daha yeni başlıyor, ancak bundan sonra gelecek her şeyin her zaman sizinle başlayacağına inanılıyor.

Wasder, oyun tutkunuz etrafında eski ve yeni arkadaşları bir araya getiriyor.

Daha önce çevrimiçi çok oyunculu oyunlar oynadıysanız, bunun harika bir sosyal deneyim olabileceğini bilirsiniz. Ayrıca, iletişim eksikliği, zehirlilik ve kötü ping gibi şeylerin klavyenizi pencereden atmak istemenize neden olabileceğini de biliyorsunuz ki bu hiç de eğlenceli değil. Ve bu, oynayacak başkalarını bulsanız bile. Party Play ile büyük bir düğmeye dokunarak sizi diğer oyuncularla buluşturmayı hedefliyorlar. Yeni arkadaşlarla birlikte daha fazla harika deneyimi ve o kadar da eğlenceli olmayan şeyleri çok daha azını hak ediyorsunuz. Slogan: “Hadi bu partiyi başlatalım!”

  • Samimi ve toksik olmayan bir ortamda oynamak için yeni arkadaşlar bulun
  • Oyun, platform ve bölgeler gibi kriterler üzerinden en iyi eşleşmeleri elde edin
  • En iyi eşleşmelerinizi keşfedin ve mevcut oyuncuların tam listesini görün
  • Rekabetçi oyun için aynı seviyedeki kişileri arayın ve eşleştirin
  • Oyundan bağımsız tüm platformlarda en sevdiğiniz oyunları eşleştirin

WAS Coin Nedir?

Wasder belirteç ekosistemi, kullanıcılarımızı mevcut kullanmaya devam etmeye ve yeni işlevleri test etmeye teşvik etmek için oluşturuldu. Bunu, hem jeton kazanmanın hem de harcamanın bir sürü heyecan verici yolu olan döngüsel bir ekonomi olarak düşünün.

İçerik oluşturucular için, şu anda tüm sıkı çalışmaları için hayranlardan ödül almanın yolları araştırılıyor. Wasder’ın gerçek ruhuna uygun olarak, bu aynı zamanda onu gerçekten döngüsel hale getirmek için hayranlara ve topluluğa geri vermenin yolları olacağı anlamına gelir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WAS Coin Bilgileri

WAS Coin Nasıl Alınır?

WAS ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve BKEX, BitMart‘dır. İşlem çiftleri, WAS ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla WAS coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...