İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

WhatsApp Bağlanıyor Hatası | Çözüm

Dünyanın en çok kullanılan anlım mesajlaşma platformu WhatsApp’ta bugün bağlanılıyor sorunu boy göstermeye başladı. Öğlen saatlerinde uygulamaya girmek isteyenler mesaj gruplarında ve sohbetler bölümünde Whatsapp üst kısımdaki bağlanıyor yazısının geçmesini beklerken bu işlemin uzun sürdüğünü fark ettiler. Bir süre sonra WhastApp bağlanıyor yazısı kaybolsa da “WhatsApp’a bağlanılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin” hatası ile karşılaşılıyor.

Uygulama ile alakalı durum Avrupa üzerinde büyük yankı uyandırdı WhatsApp bağlanıyor sorunu son dakika haberlerinde geçildi. Anlık mesajlaşma platformu WhatsApp’ın insanların iletişiminde büyük bir rol oynadığı bu sorunla birlikte daha fazla netlik kazandı.

WhatsApp bağlanılıyor sorunu uygulama içerisindeki işlevlerin kullanılmasını da engelliyor. WhatsApp üzerinden mesaj, medya dosyaları gönderilemiyor ve alınamıyor. Peki WhatsApp’a neden bağlanılamıyor? WhatsApp bağlanıyor yazısında kalıyor sebebi nedir?

WhatsApp Bağlanıyor Hatası Neden Kaynaklanıyor?

Öncelikle sorun sizden kaynaklı değil bunu belirtmekte yarar var. WhatsApp uygulamasına bağlantı sorunu Avrupa ülkelerinde aynı anda boy gösterdi söylentilere göre WhatsApp serverlarında bir sorun oluşmuş görünüyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WhatsApp bağlanılamıyor hatası çözümü için uygulamaya kısa sürede bir güncelleme gelmesi bekleniyor. Yeni güncellemeyi beklemeden uygulamaları kullanmaya devam etmek istiyorsanız bölgesel bir sorun olan WhatsApp bağlantı sorununu vpn kullanarak çözebilirsiniz. Telefonunuza indireceğiniz Jet VPN uygulaması ile bağlantı sorunu olan “WhatsApp, Facebook ve Instagram” uygulamalarını rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

WhatsApp bildirim sesi ayarlarını özelleştirmek ve bildirim sesi gelmiyor sorununu çözmek için aşağıdaki yöntemleri takip edebilirsiniz. Akıllı telefon kullanıcılarının %70’inden fazlasının WhatsApp kullandığı tahmin...

HABER

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni bir özellikle karşımıza çıkıyor. WhatsApp çoklu cihaz desteği ile telefonunuzda internet olmasa bile Whatsapp’ı kullanabileceksiniz....

HABER

Whatsapp uygulaması her geçen gün yeni özellikleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılan Whatsapp, son güncellemesi ile...

HABER

Whatsapp geçtiğimiz hafta duyurduğu yeni gizlilik sözleşmesinin çok büyük tepki çekmesinin ardından yeni kararlar almak zorunda kaldı. Gizlilik sözleşmesi değişikliği sonrası kabul etmeyen kullanıcıların...