İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ZPT Coin Nedir? | Twitter – Telegram | Geleceği – Yorum

ZPT, CoinMarketCup verilerine göre kripto para birimleri arasında 1971’inci sırada bulunuyor. Yine market verilerine bakıldığında oldukça düşük bir kitle(2.000 kullanıcı) tarafından takip ediliyor. Bu yazımızda kripto severler tarafından sıklıkla sorulan ZPT coin nedir konusuna bir açıklık getirerek ZPT kripto para birimini detaylı olarak ele alacağız.

Zeepin Nedir?

Zeepin(ZPT), dünyanın her yerinden yetenekli yenilikçilerin bir araya geldiği ofis ve işbirliği için üçüncü bir alan yaratmayı uman, küresel yenilikçiler için kurulmuş dağıtılmış bir ağdır. Zeepin sadece halka açık bir zincir ve topluluk değil, aynı zamanda gelecekteki yenilikler için bir giriştir. Yapı taşı teknolojisi ve tutkulu topluluk gücü aracılığıyla içerik oluşturuculara daha iyi tüketici uygulamaları oluşturma konusunda ilham vermeye çalışıyorlar.

Zeepin Zinciri Nedir?

Zeepin Zinciri, kültür ve eğlence varlıkları için merkezi olmayan bir zincirdir. Zeepin Chain, blockchain teknolojisi aracılığıyla standartlaştırılmış bir altyapı sağlayarak içerik oluşturuculara verimli çalışma çözümleri sunar, yaratıcı kuruluşların yenilik verimliliğini artırmalarına yardımcı olur ve yaratıcı endüstrilerde açık, şeffaf, adil ve etkin değer dolaşımını teşvik eder.

Bu arada, Zeepin Chain, küresel yaratıcı ve kültürel varlıkları simgelemek için bir blockchain dijital eğlence varlığı ihraç platformu, blockchain teknik desteği ve benimseme senaryoları oluşturur. Endüstri tabanlı bir zincir olarak, Zeepin Zinciri halka açık zinciri, ücretsiz bir ticaret piyasası ve değişim platformu oluşturmak için üçüncü taraf eğlence varlıklarını ve sistemlerini entegre etme yeteneğine sahiptir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Zeepin Chain, kapsamlı bir blockchain teknolojisi çerçevesi oluşturur. GBFT-POS konsensüs mekanizmasını (Galaxy Consensus) kullanarak, akıllı sözleşmeler için yürütme ortamı olarak Turing-tam bir sanal makine ve uygulama çerçevesi için özelleştirilmiş adım kontrolü desteği sunar. Zeepin Chain, Java, C#, Python, Javascript vb. programlama dillerinde geliştirilen scriptleri destekler ve sanal makine, API üzerinden zincirle bütünleşip etkileşime girebilir.

Zeepin, ücretsiz konfigürasyonlar, ölçeklenebilirlik ve yüksek performans ile bir blok zinciri altyapısı oluşturmaya kendini adamıştır, bu da blok zinciri ortamlarını dağıtmayı ve dApp’leri geliştirmeyi çok daha kolay hale getirir. Kültür endüstrisinden gelen talepleri dikkate alan Zeepin Sürüm 0.1.0, Ontology 1.0 çekirdek çerçevesine göre özelleştirilmiştir. Şu anda, kodlar hızlı bir yinelemeli geliştirme ve test sürecinden geçmektedir. 

ZPT Coin Nedir?

ZPT, Zeepin Chain için bir yardımcı program belirtecidir. ZPT coin toplamda 1 milyar adet olarak basılmıştır. Şuanda piyasada 500 milyon adet ZPT coin bulunmaktadır. En yüksek değeri olan 0,20$’a 4 yıl önce ulaşmıştır.

ZPT coin geleceği ve yol haritası ile alakalı detaylı bilgiye resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

ZPT Coin Twitter

Kripto para birimleri duyurularını ve haberleri genellikle Twitter adresleri üzerinden yapmaktadır. ZPT coin hakkında projesi ile alakalı bilgileri anlık olarak takip etmek için Twitter sayfasını takibe alıp bildirimleri açmanız yeterli olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Zeepin Twitter sayfası yeni açılmıştır. Takipçi sayısı oldukça düşüktür.

ZPT Coin Telegram

Telegram kripto paraların WhatsApp’a alternatif olarak kullandıkları platform diyebiliriz. Kullanıcıların yorum yapmasına çoğu kanalda izin verilmese de coin hakkındaki güncel verilerin takibi için oldukça aktif kullanılmaktadır. ZPT Telegram kanalına katılarak güncelleme ve etkinliklerden herkesten önce haberdar olabilirsiniz.

Zeepin Telegram kanalında 2.000 üzerinde abone bulunmaktadır.

ZPT Coin Bilgileri

Token Adı: Zeepin

Token Sembolü: ZPT

Advertisement. Scroll to continue reading.

Token Türü: ZPT Chain

Maksimum Arz: 1.000.000.000 ZPT

Web Sitesi: zeepin.io

Telegram: t.me/zeepin

Twitter: twitter.com/zeepinchain

Advertisement. Scroll to continue reading.

ZPT Coin Nasıl Alınır?

Zeepin(ZPT) ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, ZPT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla ZPT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...