İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Knight Online Açılmıyor | Yüklenmiyor | Extract Failed Hatası

Knight Online günümüzde hala ciddi bir sadık kitle tarafından tercih edilen en eski MMRPG oyunlar arasında yer alıyor. Doğal olarak bazı hatalar geçmişten günümüze süre gelen güncellemeler sonrasında yeniden ortaya çıkabiliyor. Sıklıkla rastlanan ancak çözümü çok basit olan hataların çözümlerini sizler için derledik. Knight Online Extract Failed hatası, Unexpected Error hatası, Undefined hatası, Checking version and preparing to launch game hatası, güncelleme hataları ve yükleme hatasının çözümüne birlikte göz atalım.

Extract Failed Hatası Çözümü

Knight Online oyuncularının genellikle yeni patch güncelleme sonrasında gördüğü hataların başında gelir. Gelen yeni patch yüklenmesi sonrasında bu hataya sıklıkla rastlanmaktadır. Hatanın çözümü oldukça basittir.

Extract Failed hatası çözümü;

  • Knight Online’ı açın.
  • Patch yükleme işlemi bittiğinde start ekranının kapanmasını bekleyin.
  • Daha sonra yeniden açın Start gelmesini bekleyin oyunu açmadan ekranı yeniden kapatın.
  • Oyunu baştan açtığınızda Start butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Hatayı yeni bir güncelleme gelene kadar almayacaksınız.

Nadiren de olsa güncelleme paketlerinin tam yüklenmemesinden kaynaklı Extract Failed hatası alınabiliyor. Bu durumda aşağıdaki adımları izleyerek son güncellemelerin yeniden yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Knight Online Start Gelmiyor Çözüm

Genelde Checking version and preparing to launch game hatası olarak karşımıza çıkan Start gelmiyor sorunu güncellemelerin yarım kalması yada eksik yapılmasından kaynaklanmaktadır. Nadiren de olsa modem kaynaklı olarak bu hata alınmaktadır. Aşağıdaki adımları takip ederek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

1.Knight Online son güncellemeleri yeniden yükleme;

  • Knight Online simgesine tıklayın.
  • Start ekranındaki Option butonuna tıklayın.
  • Çıkan ekranda sol üst köşedeki Game Version numarası güncel patch versiyonunu belirtmektedir. Bir kaç patch küçük bir sayı yazıp Save Changes and Start butonuna tıklayın.
  • Oyun yeniden başlayacak ve start ekranında eksik girdiğiniz patch yüklemelerinin tamamlandığını göreceksiniz. Yükleme sonrasında ekran kapanacaktır.
  • Oyunu açıp Start butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

2.Modeminizi kapatıp yeniden açın. Bu hata nadiren de olsa IP yada DNS kaynaklı olabiliyor. Bunu tespit etmek için modemi resetlemek gerekebilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Knight Online, tamamen güvenliği arttırmak amacı ile OTP kullanımınızı zorunlu hale getirmiştir. Ancak herhangi bir sebepten dolayı AnyOTP erişimini kaybettiğimizde oyuna girişimizde engellenmiş oluyor....

Oyun

Knight Online’da 9 Mart – 6 Nisan tarihleri arasında aktif olan bu etkinlikle günlük olarak görevleri tamamlayarak Coin toplayabilir ve topladığınız Coin’leri dilediğiniz ödül...

Çözüm

Knight Online anahtar görevi ile alakalı bir kaç bilgi vererek yazımıza başlayalım. Guardian of 7 Keys görevi güncel KO oyuncuları için görece zahmetli bir...

Çözüm

Knight Online oyuncularının büyük bir çoğunluğu özellikle yeni serverlarda takı ve unique item düşürmek için fragment kırdırmaktadır. Fragment diğerlerine göre (Kutu ve Gem) bence...